Zbiórka WOLONTARIAT-Pomoc i Zwiedzanie - miniaturka zdjęcia

WOLONTARIAT-Pomoc i Zwiedzanie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka WOLONTARIAT-Pomoc i Zwiedzanie - zdjęcie główne

WOLONTARIAT-Pomoc i Zwiedzanie

1 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Piórkowski - awatar

Michał Piórkowski

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim:) Mam na imię Michał i mam 28 lat. Jestem osobą, która realizuje swoje cele i marzenia małymi kroczkami. Tym razem moim marzeniem jest uczestniczyć czynnie przy wsparciu jakiego projektu pomagającemu innym, jak również przy okazji poznać trochę świata i innej kultury.  Za cel obrałem sobie wolontariat w którymś z krajów w Afryce, bądź Ameryce Południowej. Niestety same chęci to za mało... przeglądając różne propozycje takich projektów, uświadomiłem sobie, że wiążę się to również z ogromnymi kosztami. Według  szacunków organizatorów dojazd, zakwaterowanie i codzienne utrzymanie to wydatek rzędu 7-8 tyś. zł. Pomimo, iż to naprawdę ogromne kwoty, wierzę, że mi się to uda, stąd pomysł na zorganizowanie tej zbiórki. Co prawda małe bo małe, ale jakieś doświadczenie w tym temacie posiadam.  W wieku 18 lat byłem uczestnikiem jednego z takich projektów przez 2 miesiące w Haidelbergu, w Niemczech. Pomagaliśmy wtedy w remoncie, starego, opuszczonego budynku, który posłużył później jako dom opieki dla osób niepełnosprawnych. Podrzucam link do jednego z takich wyjazdów, gdzie wszystko jest z grubsza opisane. Bez tej kwoty nawet nie mam co myśleć o tym, więc z góry dziękuję za okazaną pomoc!

http://www.dziecimadagaskaru.pl/wolontariat

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Piórkowski - awatar

Michał Piórkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij