Zbiórka WOLONTARIAT-Pomoc i Zwiedzanie - miniaturka zdjęcia

WOLONTARIAT-Pomoc i Zwiedzanie

Zbiórka WOLONTARIAT-Pomoc i Zwiedzanie - zdjęcie główne

WOLONTARIAT-Pomoc i Zwiedzanie

1 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Michał Piórkowski - awatar

Michał Piórkowski

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim:) Mam na imię Michał i mam 28 lat. Jestem osobą, która realizuje swoje cele i marzenia małymi kroczkami. Tym razem moim marzeniem jest uczestniczyć czynnie przy wsparciu jakiego projektu pomagającemu innym, jak również przy okazji poznać trochę świata i innej kultury.  Za cel obrałem sobie wolontariat w którymś z krajów w Afryce, bądź Ameryce Południowej. Niestety same chęci to za mało... przeglądając różne propozycje takich projektów, uświadomiłem sobie, że wiążę się to również z ogromnymi kosztami. Według  szacunków organizatorów dojazd, zakwaterowanie i codzienne utrzymanie to wydatek rzędu 7-8 tyś. zł. Pomimo, iż to naprawdę ogromne kwoty, wierzę, że mi się to uda, stąd pomysł na zorganizowanie tej zbiórki. Co prawda małe bo małe, ale jakieś doświadczenie w tym temacie posiadam.  W wieku 18 lat byłem uczestnikiem jednego z takich projektów przez 2 miesiące w Haidelbergu, w Niemczech. Pomagaliśmy wtedy w remoncie, starego, opuszczonego budynku, który posłużył później jako dom opieki dla osób niepełnosprawnych. Podrzucam link do jednego z takich wyjazdów, gdzie wszystko jest z grubsza opisane. Bez tej kwoty nawet nie mam co myśleć o tym, więc z góry dziękuję za okazaną pomoc!

http://www.dziecimadagaskaru.pl/wolontariat

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Michał Piórkowski - awatar

Michał Piórkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij