
Jestem matką 20m Niny, córcia zdiagnozowana od malutkiego z zaćmą wrodzoną,leczymy się w klinice w Katowicach na ul.ceglanej.Nina jest po operacji zaćmy prawego oka(bezsoczewkowość)potrzebny wszczep soczewki.lewego oczka nikt się narazie nie chce podjąc ponieważ oczko jest słabe,ma zaćmę wikłajacą oko ,zrosty,oraz wysokie ciśnienie,soczewka jest zmętniała,na dzień dzisiejszy byliśmy w klinice w Warszawie (świat oka)za dwa tygodnie następna wizyta,wszystko prywatnie.23 jedziemy do dr.prof.gierek specjalisty- też prywatnie-pokładam w niej nadzieję że córka przejdzie wreszcie operacje oczka napewno się nie poddam i będę walczyć o to żeby widziała świat tak jak i ja.dlatego zwracam się do państwa o każdą złotówkę która przekaże na dalsze prywatne leczenie córki, wizyty,leki,operacje.dziekuje serdecznie
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Agnieszka
Powodzenia 🍀
Marta Jordan
Duzo zdrowka
GAJOS
Zdrówka dziecinko.