Zbiórka Na codzienne potrzeby Karola. - zdjęcie główne

Na codzienne potrzeby Karola.

21 540 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Cabak - awatar

Basia Cabak

Organizator zbiórki

Witamy. Jesteśmy rodzicami 6 letniego Karola. Od urodzenia jest dzieckiem niepełnosprawnym , ma wade układu nerwowego Agenezje ciała modzelowatego , czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce zmaga sie ze wzmożonym napieciem mięśniowym , nie siedzi i nie chodzi samodzielnie. W wyniku ostrego zapalenia płuc w 2016 roku i prawie 4 miesiecy pobytu na oddziale intensywnej terapi Karolowi została założona rurka tracheostomijna którą ma do dziś. W zwiazku z chorobą Karola mamy wiele wydatków związanych z jego leczeniem i rehabilitacją. Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyc na jego codzienne potrzeby . Kazdemu darczyńcy serdecznie dziękujemy Karol gdyby mógł i umiał mówić na pewno tez bardzo podziękował by za okazane wsparcie . Kazda złotówka jest ważna dobro powraca ze zdwojoną siłą . Dziekujemy . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Basia Cabak - awatar

  Basia Cabak

  01.10.20
  01.10.20

  Chłopaki zakończyli swoja piękną przygodę z GSB. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, okazaną pomoc i otwarte serce oraz siłę i wytrwałość w przejściu ponad 500 km Głównego Szlaku Beskidzkiego w akcji charytatywnej Kilometry dla Karolka. Jesteśmy pełni podziwu dla Was za dążenie do realizacji swoich marzeń oraz połączenia tego z chęcią pomocy dla naszego syna. Życzymy dalszych sukcesów w spełnianiu ekstremalnych marzeń. Za wszystko dziękuję Karol wraz z rodzicami i bratem Mikołajem . ❤ ❤

  Zdjęcie aktualizacji 55 964

Komentarze


 • Akademia Mistrzów Cracovia - awatar

  Akademia Mistrzów Cracovia

  02.10.20
  02.10.20

  Pani Basiu, Trzymajcie się i jeszcze więcej siły!

  • Basia Cabak - awatar

   Basia Cabak - Organizator zbiórki

   02.10.20
   02.10.20

   Dziękujemy za wsparcie ❤

21 540 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Cabak - awatar

Basia Cabak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 101

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Marcin Małecki - awatar
Marcin Małecki
400
Anna - awatar
Anna
56
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz. - awatar
Mateusz.
100
Sławek - awatar
Sławek
50
Zbigniew Zajac - awatar
Zbigniew Zajac
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij