Zbiórka Rysiu - smutny koci los. - zdjęcie główne

Rysiu - smutny koci los.

996 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Zabawa w pomaganie...Jakkolwiek nie zacznę będzie źle, więc napiszę od początku.

W dniu 12 czerwca, na rzeszowskiej grupie pojawia się post z prośbą o pomoc... https://m.facebook.com/groups/334304693731284?view=permalink&id=620835281744889Nie potrafię przejść obojętnie, angażuje się w pomoc. Szukam domu tymczasowego i napędzam zbiórkę. 

Dom tymczasowy mamy, zbiórka ruszyła... 

Mamy ponad 100% 

https://pomagam.pl/bialyrysiuMamy pieniądze, dom tymczasowy... i "podobno" dom stały...

Rysiek trafia do szpitala, za leczenie wychodzi 693 zł (takie rachunki zostają przedstawione na zbiórce). Dom tymczasowy otrzymuję kilka puszek, paczkę żwirku i kilka zabawek... 

W dniu 17 czerwca trafia do Marka, czas diagnostyki, kwarannty, leczenia, 19 czerwca Rysiu wraca do lecznicy na badania, dostaje leki i zostaje przywieziony do DT 21 czerwca, za dwa tygodnie ma być kontrola...I tu przestaje być miło!! 

Rysiek ma jechać na kontrolę, niestety Marek nie otrzymuje wsparcia od osób, na które Rysiek jest zapisany w lecznicy, nie otrzymuje wypisu... Nastaje milczenie... 

Wielokrotnie wysyłam zapytania do dziewczyny, która jest organizatorem zbiórki co z kotem, jakie są dalsze plany??Otrzymuję informację, że do końca tygodnia kot trafi na dalsze badania... niestety, tak się nie dzieje. 

Stajemy pod ścianą!! Zostajemy z kotem, który nie jest na nas zapisany w lecznicy, zostajemy z nierozliczoną zbiórką i z zapytaniem co dalej??

Na usta ciśnie się wiele gorzkich słów, ale to zostawiam Wam do oceny... 

Kochani, nie mogę postąpić inaczej... jak tylko po raz kolejny błagać Was o pomoc, dokończmy wspólnie walkę o życie i zdrowie Rysia ❤❤ Nikt nie zasługuje na takie traktowanie... 

Moje plany... odstawić kota do lecznicy, wykonać badania, kastrację i szukać mu domu.Mamy na to czas do 14 sierpnia. Błagam pomóżcie ❤❤

Proszę udostępniajcie gdzie się da, wierzę w to... że, gdzieś czeka na niego nowy dom...

Sytuacja z 22.07.2019r.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=499502004130336&id=128789727868234

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
996 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anula Anula - awatar
Anula Anula
100
Aneta - awatar
Aneta
331
Małgorzata - awatar
Małgorzata
200
judy - awatar
judy
200
Magdalena Świeżak - awatar
Magdalena Świeżak
20
Ewa Wansner _Łubińska - awatar
Ewa Wansner _Łubińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anna - awatar
Anna
20
Maria - awatar
Maria
50
KasiaTh - awatar
KasiaTh
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij