Zbiórka Na leczenie Charliego - zdjęcie główne

Na leczenie Charliego

580 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Fraszczyk - awatar

Natalia Fraszczyk

Organizator zbiórki

Kochani! Kilka dni temu na grupie 'króliki <3' pojawił się post o zaniedbanym uszaku który jest przetrzymywany w złych warunkach na dworze przy ujemnej temperaturze. Właściciele wyrzucili go na podwórko, nie interesowali się jego losem a to za sprawą tego,że uszak jak zabawka się znudziła i została wyrzucona. Jedynie babcia zaglądała do uszaka i zabezpieczyła go ręcznikiem z powodu mrozu. Na wyrastające zęby również miała sposób (niezbyt skuteczny) - piłowanie wyrastających zębów pilnikiem. Śledząc post i poczynania, brak reakcji na złoszenia innych osób do organizacji postanowiłam,że uszak może liczyć tylko na nas. Szybko do pomocy zgłosiła się Sara oraz Alicja z chłopakiem. Dojechałam pociągiem, spotkaliśmy się wszyscy w Tczewie i autem wyruszyliśmy prosto po uszaka. Uszak został bez komplikacji odebrany z tragicznych warunków i przewieziony natychmiastowo do przychodni gdzie od razu przeszedł zabieg obcięcia ząbków i pazurów. Wcześniej uszak nie był w stanie jeść ani pić - sami jesteśmy pod wrażeniem,że przeżył tyle czasu w okropnych warunkach. Wystawiając go na dwór przy minusowych temperaturach został skazany na śmierć - na szczęście właścicielom się to nie udało. Charlie jest obecnie pod opieką Sopockiego Uszakowa. Koszt jego leczenia będzie spory gdyż uszak musi przejść zabieg usunięcia zębów, kastracji, badanie krwi, bobków... Bardzo proszę o wsparcie finansowe i pomoc w leczeniu tego dzielnego uszaka! :) Całość pieniążków jako drowizna trafia do Sopockiego Uszakowa. 

Ps. Ostatnie zdjęcie już po przycięciu ząbków. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Mariola - awatar

  Mariola

  04.12.18
  04.12.18

  Życzę dużo zdrówka dla Charliego

 • KASIA - awatar

  KASIA

  03.12.18
  03.12.18

  Trzymaj się maluchu 😙

 • Aleksandra Kryjak - awatar

  Aleksandra Kryjak

  02.12.18
  02.12.18

  Dużo zdrówka

 • Kasia K - awatar

  Kasia K

  02.12.18
  02.12.18

  Kochany maluszku trzymaj sie

 • Sylwia Pilarczyk - awatar

  Sylwia Pilarczyk

  02.12.18
  02.12.18

  Pieniazki zostaly przelane. Kroliczek jest w dobrych rekach.Oby wszystko sie poukladalo.

580 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Fraszczyk - awatar

Natalia Fraszczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Mariola - awatar
Mariola
20
KASIA - awatar
KASIA
100
Bożena Michalska - awatar
Bożena Michalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka Filipiak - awatar
Agnieszka Filipiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Izka - awatar
Izka
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij