Zbiórka Odbudujmy Chatę Bieszczady - zdjęcie główne

Odbudujmy Chatę Bieszczady

9 453 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Opyd - awatar

Marzena Opyd

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich bardzo serdecznie,

W imieniu mojej rodziny zwracam się z ogromną, chociaż nieśmiałą prośbą o wsparcie.

W ubiegłą sobotę tj. 23.10.2021 roku w miejscowości Smerek w Bieszczadach (powiat leski) siostrę mojego męża Annę Opyd spotkała straszna tragedia. 

O godzinie 4 nad ranem zapalił się jej dom, niestety jak dotąd przyczyna pożaru nie jest znana.

Był to Pensjonat Agroturystyczny “Chata Bieszczady”, który został wybudowany zaledwie kilka lat temu. 

Siostra męża jako młoda dziewczyna wyjechała do pracy do Wielkiej Brytanii. Aby móc wybudować ten dom,  oddała za to nie tylko swoje młode lata, ciężką pracę swoją i bliskich, ale przede wszystkim serce.

Goście, którzy odwiedzali to miejsce czuli się jak u siebie w domu i często tam wracali. Niestety w klika godzin, ten dom przestał istnieć, ponieważ ogień zabrał wszystko. W dniu pożaru kilka osób spało w budynku, w porę zostali ewakuowani i dzięki Bogu nikomu nic się nie stało poza traumą jaką przeżyli.

Pożar był ogromny, spłonął dach, całe poddasze wraz wyposażeniem, elewacja, natomiast ocalała część piętra po akcji gaśniczej nie nadaje się do użytku z uwagi na zniszczenia, a przede wszystkim zalanie. Straty są ogromne.

Następnego dnia po pożarze dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół udało się częściowo posprzątać i w miarę oczyścić teren. Teraz w jak najszybszym czasie dom musi zostać przykryty, ponieważ pogoda może się zmienić i opady deszczu, czy śniegu zniszczą to co pozostało.

Dlatego liczymy na każdą pomoc. Jeżeli mieszka ktoś w okolicy i chciałby pomóc każda “para rąk” jest dla nas cenna, natomiast gdyby ktoś zechciał wspomóc finansowo uruchamiamy tą zbiórkę.

Podaję dane kontaktowe osoby poszkodowanej:

Anna Opyd

Smerek 47, 38-600 Cisna

Tel. +48 694 721 646

Jeszcze raz z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc. 

I pamiętajmy dobro powraca...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marzena Opyd - awatar

  Marzena Opyd

  15.12.2021
  15.12.2021

  Bardzo dziękujemy za dotychczas otrzymane wsparcie i pomoc w tej trudnej dla nas sytuacji. Wiele osób przyczyniło się do tego, że oczyściliśmy budynek i przykryliśmy folią, aby zabezpieczyć go przed zimą. Wymieniliśmy spalone okna i udało nam się ocieplić ściany zewnętrzne, aby ochronić budynek przed mrozem. Zamieszkam aktualne zdjęcie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie Anna Opyd

  Zdjęcie aktualizacji 83 976

Komentarze


 • Kunkiel Kamila - awatar

  Kunkiel Kamila

  30.10.2021
  30.10.2021

  Niech Bog bedzie z Wami ❤

 • Asia i Grzegorz P. - awatar

  Asia i Grzegorz P.

  29.10.2021
  29.10.2021

  Powodzenia !

 • Aldona - awatar

  Aldona

  29.10.2021
  29.10.2021

  W grupie siła. Wszystko skończy się dobrze trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.10.2021
  28.10.2021

  Życie toczy się dalej a czas goi rany... myśl pozytywnie jest wielu dobrych ludzi pomogą

9 453 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Opyd - awatar

Marzena Opyd

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 72

Robert Jarosz - awatar
Robert Jarosz
10
Maria Krzysztoporska - awatar
Maria Krzysztoporska
50
Jacek - awatar
Jacek
50
Ewa P - awatar
Ewa P
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka Marzec Mira Sikorska - awatar
Agnieszka Marzec Mira Sikorska
200
Malwina Niemczuk - awatar
Malwina Niemczuk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij