Chatka dla Jasia i Małgosi

8 190 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób

Kim są Jaś i Małgosia?

Jaś i Małgosia to dwa malutkie lisy, które zostały odebrane z fermy w Kiełczewie pod Kościanem przez inspektorkę Otwartych Klatek. Ich matka z powodu stresu życia w zamknięciu odgryzła im łapki - Małgosia straciła dwie, a Jaś jedną. Hodowca w żaden sposób nie leczył ich po tym zdarzeniu.

Po naszej pierwszej rozmowie, właściciel nie dotrzymał obietnicy poprawienia warunków zwierząt, więc podjęliśmy decyzję o ich natychmistowym odebraniu. Zwierzęta w takim stanie nie mogły dłużej czekać. 

Lisy już w klatce wyglądały bardzo źle, jednak wizyta u weterynarza pokazała, że jest gorzej niż myśleliśmy. Grzybica, gorączka, stany zapalne, przerost tkanki kostnej, przetoki ropne - to tylko kilka spośród całej listy problemów, o których dowiedzieliśmy się w gabinecie. Leczenie maluchów już się zaczęło i widać poprawę ich stanu. 

Zdjęcie opisu zbiórki Chatka dla Jasia i Małgosi

Czego potrzebują?

Przede wszystkim nowego domu. Udało nam się znaleźć dwoje dobrych ludzi, którzy zaopiekują się szczeniakami, ale do zapewnienia lisom dobrych warunków nie wystarczy zwykły ogród. Żeby zapewnić im bezpieczeństwo, musimy zbudować przestronną wolierę - nową chatkę dla Jasia i Małgosi

Te maluchy przeżyły prawdziwy koszmar na fermie z której pochodzą i zasługują na lepszą, bezpieczną przyszłość. Razem możemy im ją zapewnić!

Zdjęcie opisu zbiórki Chatka dla Jasia i Małgosi

Aktualizacje


 • Otwarte Klatki - awatar

  Chatka dla Włóczykija - zbierzmy 12 000 zł!

  31.08.2015
  31.08.2015

  Włóczykij to lis, który sam uciekł z fermy hodowlanej. Dosłownie uciekł śmierci, bo udało mu się wydostać z fermy w momencie kiedy jego bracia i siostry byli zabijani i obdzierani ze skóry. Przez jakiś czas błąkał się samotnie, ale nie radził sobie na wolności i bardzo wychudł. Obecnie jest pod opieką w Ośrodku Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach i będzie tam mógł pozostać na zawsze jeśli uda nam się wybudować dla niego bardziej przestronną wolierę. Udało nam się zebrać pieniądze na domek dla Jasia i Małgosi, więc spróbujmy zbudować też domek dla Włóczykija!

  Historię Włóczykija możecie poznać tutaj: http://www.otwarteklatki.pl/wloczykij-lis-ktory-uciekl-smierci/

  Zdjęcie aktualizacji 53

Komentarze


 • Judyta - awatar

  Judyta

  19.09.2015
  19.09.2015

  Aby żyło im się lepiej bo na to zasługują.

 • Efrem - awatar

  Efrem

  16.09.2015
  16.09.2015

  Dziękuję!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  05.09.2015
  05.09.2015

  Wspieram

 • Zosia - awatar

  Zosia

  05.09.2015
  05.09.2015

  Z całego serca wspieram akcję. Nie rozumiem ludzi, którzy potrafią w tak bestialski sposób traktować zwierzęta, a zwłaszcza lisy dla ich futra. To futro należy do lisów i tak powinno pozostać. Pozdrawiam

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  31.08.2015
  31.08.2015

  Włóczykij!

8 190 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób

Wpłaty: 139

Milena - awatar
Milena
100
Judyta - awatar
Judyta
10
Marta - awatar
Marta
25
Dagmara - awatar
Dagmara
25
Anna - awatar
Anna
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Agata - awatar
Agata
25
Rafał - awatar
Rafał
100
Efrem - awatar
Efrem
25
Agnieszka - awatar
Agnieszka
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij