Zbiórka Remont Chatka Andrzeja - zdjęcie główne

Remont Chatka Andrzeja

3 151 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Kabat - awatar

Sara Kabat

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniądze na remont mieszkania dla Andrzeja i jego rodziny.

Andrzej jest przesympatycznym mieszkańcem gminy Budzyń, ma 53 lata, jest niepełnosprawny w stopniu znacznym. Razem z niepełnosprawną siostrą, siostrzenicą i jej małym synkiem mieszkają w bardzo złych warunkach, bez dostępu do ciepłej wody, bez centralnego ogrzewania, w niedocieplonym pomieszczeniu o powierzchni 30 m2.  Andrzej jest pod stałą opieką Ośrodka Pomocy Społecznej. Pracownicy ośrodka zainicjowali całą akcję remontową i założyli w tym celu w Budzyniu komitet społeczny, którego celem jest zebranie środków na remont "chatki Andrzeja". W tym momencie zdobyte środki pozwolą na ocieplenie budynku, wydzielenie pokoi i postawienie ścian działowych, wymianę okna i drzwi, instalację hydrauliczną oraz całościowy remont łazienki. Brakuje około 20 000 zł na meble, wyposażenie kuchni, ogrzewanie, elektrykę, koszty robocizny. 

Zdjęcia pokazują stan domu po wyniesieniu mebli. Bardzo prosimy o pomoc w poprawie warunków mieszkaniowych. Prace już ruszyły, rodzina została przeprowadzona na czas remontu. Musimy jak najszybciej zebrać brakującą sumę.

Prosimy o choćby najmniejszą pomoc! Nikt z nas nie chciałby mieszkać w takich warunkach. Liczymy na dobrych ludzi i z góry bardzo dziękujemy w imieniu swoim i Andrzeja za wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sara Kabat - awatar

  Sara Kabat

  25.03.2020
  25.03.2020

  Dziękujemy za każdą złotówkę! Staraliśmy się wydać te pieniądze najlepiej jak potrafiliśmy. A oto efekty: Ps. Rodzinka zadowolona! :)

  Zdjęcie aktualizacji 46 445

Komentarze


 • AdamW. - awatar

  AdamW.

  19.12.2019
  19.12.2019

  Niech te pieniądze zostaną mądrze wykorzystane! :)

 • Slawomir Kajewski - awatar

  Slawomir Kajewski

  10.12.2019
  10.12.2019

  Trzymamy kciuki, mam nadzieję że się uda 👍

  • Sara Kabat - awatar

   Sara Kabat - Organizator zbiórki

   13.12.2019
   13.12.2019

   Dziękujemy!

 • M. GK - awatar

  M. GK

  07.12.2019
  07.12.2019

  MAM WIELKĄ NADZIEJĘ ŻE SIĘ UDA !!!

3 151 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sara Kabat - awatar

Sara Kabat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AdamW. - awatar
AdamW.
100
Monika - awatar
Monika
50
MaDa - awatar
MaDa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij