Zbiórka Chcemy być razem, Pomoc rodzinie - miniaturka zdjęcia

Chcemy być razem, Pomoc rodzinie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Chcemy być razem, Pomoc rodzinie - zdjęcie główne

Chcemy być razem, Pomoc rodzinie

36 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Paprota - awatar

Daniel Paprota

Organizator zbiórki

POMÓŻ PRZETRWAĆ

Celem zbiórki jest pomoc dla rodziny. 

Część nazywam się Daniel.  W ostatnim Czesie życie nie sprzyja nikomu, rozterki, brak wiary w siebie czyni z człowieka osobę słabą,  Chcemy Być Razem, to cel zbiórki dla rodziny. 

Trudna sytuacja wywołana kryzysem sprawiła, że wszystko zaczyna upadać. Brak wiary w siebie, brak poczucia powoduje niechęć do życia. 

Każdy tęskni za sobą w odmienny sposób, Chcemy Być Razem.

Zwiększona częstotliwość i dotkliwość kryzysu powoduje ogólny stan niechęci. Chcemy Być Razem. 

Wiele czynników może przyczynić się do zwiększonej częstotliwości kryzysu. Jednym z głównych, to bezrobocie i trudności finansowe spowodowane utratą pracy, brak zdolności zarobkowej. zaostrzone przez pandemię przepisy mogą odgrywać pewną rolę w kryzysie jakim niesie za sobą utratę osobistych wartości. 

Jak mogę pomóc...

Dopiero zaczynamy rozumieć, jak ofiara potrzebuje pomocy, aby przetrwać kryzys. 

Wsparcie dla ofiary, jak mogę pomóc...

To twoja osobista wola. Chcesz pomóc. 

Sąsiedzi, rodzina i przyjaciele mogą być pierwszymi, którzy zdają sobie sprawę z problemu i mogą pomóc w reagowaniu.

Przy szybko zmieniających się reakcjach ofiary mogą mieć trudności ze znalezieniem informacji potrzebnych im do podjęcia właściwych decyzji.

Jeżeli znalazłeś się w podobnej sytuacji, to nie przechodź obojętnie. 

Do wszystkich - ty też możesz nam pomóc, wpłać dobrowolną kwotę, będziemy wdzięczni za pomoc. 

Udostępnij, to nic nie kosztuje.

Jesteś osobą z dobrym sercem - pomóż. 

POMÓŻ PRZETRWAĆ

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Ania Makowska - awatar

    Ania Makowska

    08.05.2020
    08.05.2020

    Życzę wszystkiego dobrego!☺☺☺

36 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Paprota - awatar

Daniel Paprota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Marek - awatar
Marek
2
Ania Makowska - awatar
Ania Makowska
2
Wiesław - awatar
Wiesław
3
Bożenna Kazimierczak - awatar
Bożenna Kazimierczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij