
Witam, nazywam się Julia postanowiłam zebrać pieniądze na schronisko w Zielonej Górze przy ul. Szwajcarskiej 4 są tam psiaki i koty które potrzebują przytulnego domu. Ja osobiście byłam w tym schronisku 3 lata temu i było mi bardzo przykro patrząc na te psiaki i kociaki wieże że damy radę uzbierać tą sume. A was zachęcam do odwiedzania takich miejsc typu właśnie schroniska itp. ponieważ jeśli nie pieniędzmi pomóc to chociaż pojechać pójść wziąć pieska na spacer.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!