Zbiórka Przegląd i sprzęt do akrobatyki - miniaturka zdjęcia

Przegląd i sprzęt do akrobatyki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przegląd i sprzęt do akrobatyki - zdjęcie główne

Przegląd i sprzęt do akrobatyki

17 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy Stowarzyszeniem sportowym

 Akademia Cheerleaders Warta Gorzów 

Chcielibyśmy podążać za marzeniami oraz rozwijać się sportowo. By nie było to amatorskie tylko profesjonalne potrzebujemy do tego odpowiednich warunków. Rośniemy w siłę, zaczyna nam brakować miejsca na wynajmowanych salach gimnastycznych oraz brakuje nam odpowiedniego sprzętu treningowego by iść ciągle do przodu. 24.11 br. organizujemy  w Naszym mieście "I przegląd zespołów Cheerleaders na ziemi lubuskiej". Jeżeli uda się uzbierać jakąś kwotę to dołożymy wszelkich starań aby ciezką pracą podczas  treningów zacząć zdobywać trofea dla naszego miasta oraz dbać o dobry wizerunek sportowy w naszym regionie. W dzisiejszych czasach ciężko zrobić krok naprzód bez pokrycia finansowego a tym bardziej na starcie sportowej drogi gdy nie ma wyników by móc pozyskiwać sponsorów. Bardzo liczymy na przyjaciół Naszej Akademii 🤜🤛 oraz sympatyków sportu. Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę i obiecujemy,że to będą dobrze zainwestowane pieniądze na rozwój dzieci (dziewcząt z naszego miasta oraz okolic) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
17 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij