Zbiórka Pomoc dla lokalu "Chmury" - zdjęcie główne

Pomoc dla lokalu "Chmury"

3 252 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Bartek Przy - awatar

Bartek Przy

Organizator zbiórki

Wczoraj wieczorem nieznani sprawcy urządzili sobie burdę w lokalu "Chmury" dewastując praktycznie cały lokal z wyposażeniem. Podczas "bitwy" na szczęście nikt z klientów nie został ranny, tym nie mniej właściciel poniósł ogromne straty materialne.

Celem akcji jest symboliczne wsparcie dla warszawskiego lokalu, które zapisało się na mapie Warszawy jako jedno z najlepszych miejsc kultury niezależnej.

Nie jest to akcja prowadzona oficjalnie przez lokal "Chmury"; po prostu wspólnie ze znajomymi uznałem, że fajnie byłoby wspomóc lokal w tej trudnej sytuacji.

Relacja świadka: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21379511,w-zdemolowanych-chmurach-byli-nie-tylko-kibice-ajaksu.html

Media o wydarzeniu:

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1020329,atak-na-chmury-w-warszawie-obrzucili-kamieniami-i-butelkami-klub-gdzie-bawili-sie-holenderscy-kibice.html

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,21379447,zamaskowani-kibice-legii-zdemolowali-klub-w-warszawie-wstrzasajace.html

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21379333,praga-zdemolowano-klub-w-ktorym-bawili-sie-kibice-ajaksu.html

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/666705/klub-chmury-zdemolowany-winni-kibice-legii-warszawa

http://noizz.pl/spoleczenstwo/warszawskie-chmury-zdemolowane-w-wyniku-zamieszek-zniszczyli-nam-kawal-pracy-i-zycia/6byx5y0

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,w-ruch-poszly-race-i-kamienie-probowali-zabarykadowac-drzwi,224150.html

Kwota zostanie w całości zostanie przekazana lokalowi na jego rachunek bankowy i zostanie skrupulatnie rozliczona.

Prośba o udostępnienie zbiórki! Pokażmy, że nie damy się zastraszyć "bydłu", niezaleznie od tego pod jakiekolwiek barwy klubowe ono się podszywa.Aktualizacje


 • Bartek Przy - awatar

  Bartek Przy

  16.02.2017
  16.02.2017

  Cześć! Na wstępie chciałbym podziękować społeczności, która przyczyniła się do tego, że ta zbiórka obiegła już Polskę: http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Internetowa-zbiorka-dla-lokalu-Chmury-zdemolowanego-przed-meczem http://aszdziennik.pl/119449,pilne-dramat-kibolskiej-dziczy-zdemolowali-warszawski-klub-teraz-wszystko-bedzie-w-nim-nowe A teraz chciałbym wyjaśnić klika wątpliwości: 1. Zbiórka nie jest oficjalną zbiórką lokalu "Chmury", co oznacza, że odpowiadam za nią ja. Po prostu chciałem pomóc. 2. Czekam na kontakt ze strony managementu lokalu, gdyż udało mi się złapać z pracownikami Chmur na Facebooku. 3. Zebraliśmy gigantyczną kwotę pieniędzy - jestem też w kontakcie z serwisem pomagam.pl. Jeśli właściciele Chmur zdecydują o nieprzyjęciu pomocy, wtedy mamy dwa rozwiązania: a) zwrot wpłat za pośrednictwem serwisu pomagam.pl b) albo przekazanie pieniędzy na inny cel / konto organizacji charytatywnej / schroniska dla zwierząt / inny cel społeczny.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2017
  16.02.2017

  Do zobaczenia w "Chmurach"!

 • Grzegorz Filip - awatar

  Grzegorz Filip

  16.02.2017
  16.02.2017

  Chmury strong! One love!

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  16.02.2017
  16.02.2017

  Będzie dobrze! :)

 • Manolo Traveler - awatar

  Manolo Traveler

  16.02.2017
  16.02.2017

  Dużo siły życzę, na pohybel bydlętom. Pozdrawiam z Gdańska!

 • vertino71 - awatar

  vertino71

  16.02.2017
  16.02.2017

  Nie poddawajcie się i dalej róbcie swoje !

3 252 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Bartek Przy - awatar

Bartek Przy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 106

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tomek - awatar
Tomek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sprzątanie po "Legii" - awatar
Sprzątanie po "Legii"
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij