Zbiórka Wybuch butli z gazem w Choczewie - miniaturka zdjęcia

Wybuch butli z gazem w Choczewie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wybuch butli z gazem w Choczewie - zdjęcie główne

Wybuch butli z gazem w Choczewie

3 346 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Rafalska - awatar

Sylwia Rafalska

Organizator zbiórki

Witam. Jestem corka jednej z poszkodowanych rodzin wybuchu gazu w Choczewie dnia 9 wrzesnia .. Rodziny stracily caly dorobek swojego zycia, Caly budynek jest do rozbiorki , nie nadaje sie do zamieszkania ... Zbiorke zbieramy na odbudowe Nowego domu aby mogli zaczac wszystko od zera.. W imieniu rodzicow i brata dziekujemy i bedziemy bardzo wdzieczni za kazda pomoc.. Prosimy o udostepnianie postu.. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 346 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Rafalska - awatar

Sylwia Rafalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jadwiga, Damian, Karolina Wojtasiewicz - awatar
Jadwiga, Damian, Karolina Wojtasiewicz
1 000
Patryk Posański - awatar
Patryk Posański
400
Halina Kierońska - awatar
Halina Kierońska
500
Sławek - awatar
Sławek
20
Brygida - awatar
Brygida
20
Ewa Pietruszka - awatar
Ewa Pietruszka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata Gosiewska - awatar
Renata Gosiewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij