Walczymy o zdrowie Puszka!

2 203 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Młodziutki rudy słodziak ma przewlekłą niewydolność nerek, jaka jest przyczyna na chwilę obecną nie wiemy. Puszek ledwo skończył rok a życie już porządnie dało mu w kość. Ciąży nad nim widmo śmierci lecz Puszek chce żyć i czerpać ze świata pełnymi garściami. Puszek został wypatrzony na ulicy przez wolontariusza grupy wolontariuszy zwierzaki z mińska działających pod skrzydłami Fundacji Viva!, był przez nią dokarmiany, pewnego dnia zniknął po to, żeby sam przypełzać pod jej drzwi w stanie bliskim agonii.

Trudno powiedzieć dlaczego Puszek jest w takim złym stanie, czy to wada wrodzona, czy zatruł się czymś w czasie tułania po ulicy, czy może nieleczone infekcje i permanentny stan zapalny doprowadził do przewlekłej niewydolności nerek. Wiemy natomiast, że stan jest zagrażający życiu i tylko prawidłowe prowadzenie i kosztowne leczenie pozwoli Puszkowi cieszyć się życiem chociaż przez te kilka lat.

Młodziak spędził trochę czasu w szpitaliku, gdzie miał przeprowadzoną wstępną diagnostykę, jednak to był dopiero początek. Obecne badania dały nam wiedzę na temat poziomu uszkodzenia nerek, stanu ogólnego kociaka, podano też wstępnie leki, które ustabilizowały pogarszające się wyniki kota. Puszek wymaga jednak ponownego usg nerek oraz echa serca, które wcześniej nie było robione, żeby poznać przyczynę jego stanu by lepiej walczyć o jego życie i zdrowie. Dodatkowo co jakiś czas trzeba sprawdzać parametry krwi i moczu. Rudzielec wymaga też przyjmowania drogich leków, które mają spowolnić proces degradacji nerek i wzmacniać jego odporność.

Puszek ma także podejrzenie wady serca – którą będziemy mogli wykluczyć po badaniach kardiologicznych.

Pomóż Puszkowi, Puszek tak bardzo kocha życie i chce się nim cieszyć jak najdłużej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Roznowska Zofia - awatar

  Roznowska Zofia

  12.05.18
  12.05.18

  jeszcze troszku !

 • Ula G. - awatar

  Ula G.

  29.10.17
  29.10.17

  Powodzenia!!

 • Zofia Różnowska - awatar

  Zofia Różnowska

  25.08.17
  25.08.17

  damy radę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.17
  05.07.17

  Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.07.17
  04.07.17

  Mam nadzieję, że się wszystko uda! Trzymam kciuki za Puszka!

2 203 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 74

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Roznowska Zofia - awatar
Roznowska Zofia
30
Anna Gosiowa - awatar
Anna Gosiowa
20
Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologów "Eza" - awatar
Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologów "Eza"
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kinga - awatar
Kinga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij