Zbiórka Pomóż wydać książkę - zdjęcie główne

Pomóż wydać książkę

585 zł  z 12 577 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemek Ustymowicz - awatar

Przemek Ustymowicz

Organizator zbiórki

Moi Drodzy!

O mnie:
Jestem Przemek! Mam 21 lat i jestem studentem Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień zajmuję się muzyką, a od kilku lat swój czas poświęcam także na pisanie wszelakich tekstów — od wierszy przez teksty piosenek, aż po formy dłuższe, czyli książki. Pisanie, tworzenie, kreowanie, opisywanie nowego świata stało się moją pasją, narkotykiem, formą wyrażania swoich myśli, uczuć i doświadczeń.

Cel:
Celem zbiórki jest wydanie mojej pierwszej, debiutanckiej książki (chociaż w rzeczywistości nie jest to moja pierwsza książka) pt. „Chory Na Świat”.

Krótkie streszczenie: 
„Chory Na Świat” to opowieść o młodym człowieku, który w wyniku nieznanego zdarzenia całkowicie utracił pamięć oraz zdolność do odczuwania emocji i uczuć, które dla człowieka są pierwotnym sposobem reagowania na rzeczywistość. Franek zostaje przygarnięty przez znanego lekarza skrywającego mroczną tajemnicę, której skutki odczuje cała nowa rodzina Franka. Książkę tę kieruję do różnego grona odbiorców. Moim celem było stworzenie mrocznego świata, klimatycznych miejsc, niejednorodnych bohaterów, naturalnych, wulgarnych i prawdziwych dialogów, a także poruszenie wielu tematów, z którymi spotykamy się codziennie.

To książka trochę o mnie, ale także o tobie. O relacjach, samotności, zagubieniu, wyborach, które niejednokrotnie mają wpływ na nasze losy. To także opowieść o świecie i ludziach, których napotykamy, o problemach, dylematach, o filozofii życia, którą bohaterowie przekazują Frankowi. To opowieść o odnajdywaniu siebie, sklejaniu, składaniu się z drobnych wycinanek. Jestem przekonany, że w tych słowach możesz odnaleźć siebie.

Wyjaśnienia:
Pragnę z tego miejsca wyjaśnić, z jakimi problemami muszą borykać się nowi, debiutujący, nieznani, młodzi twórcy. Kiedy nie posiada się znanego nazwiska w świecie literatury, wtedy pojawiają się schody, dylematy i niepewność ze strony wydawnictw, które osobiście rozumiem. Wydawanie książek jest biznesem, a co za tym idzie, jest także pewną inwestycją. W przypadku młodego debiutującego pisarza, organizacje nie mają pewności, czy książka przyjmie się na rynku, czy czytelnicy będą chcieli kolejny raz sięgnąć po tego samego autora, a co najważniejsze, czy suma, która została włożona w cały proces wydawniczy, zostanie zwrócona ze sprzedaży tytułu.

Stąd kwota zbiórki opiewająca na prawie 13 tysięcy złotych. Dla dowodu w linku poniżej umieszczę zdjęcie przedstawiające maila, w którym zawarta jest kwota od wydawnictwa, które zdecydowało się opublikować mój tekst oraz zdjęcie maila z innego wydawnictwa, by pokazać państwu, że ceny są podobne i niestety wkład pieniężny jest konieczny.. Dodatkowo do sumy 11700 złotych dodałem prowizję, która wynosi 7,5%.

http://wrzuc.se/i/5ca88f72353d1 <--- drugie wydawnictwo

Podsumowanie:

Serdecznie zachęcam do pomocy spełnienia moich marzeń, a może kiedyś kupisz tę książkę i odnajdziesz w niej siebie. Bez was nigdy nie osiągnę tego celu. Będę niebywale wdzięczny za każdą wpłatę.

Z wyrazami uznania 

Przemek Ustymowicz


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
585 zł  z 12 577 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemek Ustymowicz - awatar

Przemek Ustymowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin - awatar
Marcin
5
Natalia Cencek - awatar
Natalia Cencek
20
Justyna Ochudło - awatar
Justyna Ochudło
110
Weronika Zawisz - awatar
Weronika Zawisz
20
Maciej Majcherczyk - awatar
Maciej Majcherczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
karadogg - awatar
karadogg
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij