Zbiórka Pomóż wydać książkę - zdjęcie główne

Pomóż wydać książkę

585 zł  z 12 577 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemek Ustymowicz - awatar

Przemek Ustymowicz

Organizator zbiórki

Moi Drodzy!

O mnie:
Jestem Przemek! Mam 21 lat i jestem studentem Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień zajmuję się muzyką, a od kilku lat swój czas poświęcam także na pisanie wszelakich tekstów — od wierszy przez teksty piosenek, aż po formy dłuższe, czyli książki. Pisanie, tworzenie, kreowanie, opisywanie nowego świata stało się moją pasją, narkotykiem, formą wyrażania swoich myśli, uczuć i doświadczeń.

Cel:
Celem zbiórki jest wydanie mojej pierwszej, debiutanckiej książki (chociaż w rzeczywistości nie jest to moja pierwsza książka) pt. „Chory Na Świat”.

Krótkie streszczenie: 
„Chory Na Świat” to opowieść o młodym człowieku, który w wyniku nieznanego zdarzenia całkowicie utracił pamięć oraz zdolność do odczuwania emocji i uczuć, które dla człowieka są pierwotnym sposobem reagowania na rzeczywistość. Franek zostaje przygarnięty przez znanego lekarza skrywającego mroczną tajemnicę, której skutki odczuje cała nowa rodzina Franka. Książkę tę kieruję do różnego grona odbiorców. Moim celem było stworzenie mrocznego świata, klimatycznych miejsc, niejednorodnych bohaterów, naturalnych, wulgarnych i prawdziwych dialogów, a także poruszenie wielu tematów, z którymi spotykamy się codziennie.

To książka trochę o mnie, ale także o tobie. O relacjach, samotności, zagubieniu, wyborach, które niejednokrotnie mają wpływ na nasze losy. To także opowieść o świecie i ludziach, których napotykamy, o problemach, dylematach, o filozofii życia, którą bohaterowie przekazują Frankowi. To opowieść o odnajdywaniu siebie, sklejaniu, składaniu się z drobnych wycinanek. Jestem przekonany, że w tych słowach możesz odnaleźć siebie.

Wyjaśnienia:
Pragnę z tego miejsca wyjaśnić, z jakimi problemami muszą borykać się nowi, debiutujący, nieznani, młodzi twórcy. Kiedy nie posiada się znanego nazwiska w świecie literatury, wtedy pojawiają się schody, dylematy i niepewność ze strony wydawnictw, które osobiście rozumiem. Wydawanie książek jest biznesem, a co za tym idzie, jest także pewną inwestycją. W przypadku młodego debiutującego pisarza, organizacje nie mają pewności, czy książka przyjmie się na rynku, czy czytelnicy będą chcieli kolejny raz sięgnąć po tego samego autora, a co najważniejsze, czy suma, która została włożona w cały proces wydawniczy, zostanie zwrócona ze sprzedaży tytułu.

Stąd kwota zbiórki opiewająca na prawie 13 tysięcy złotych. Dla dowodu w linku poniżej umieszczę zdjęcie przedstawiające maila, w którym zawarta jest kwota od wydawnictwa, które zdecydowało się opublikować mój tekst oraz zdjęcie maila z innego wydawnictwa, by pokazać państwu, że ceny są podobne i niestety wkład pieniężny jest konieczny.. Dodatkowo do sumy 11700 złotych dodałem prowizję, która wynosi 7,5%.

http://wrzuc.se/i/5ca88f72353d1 <--- drugie wydawnictwo

Podsumowanie:

Serdecznie zachęcam do pomocy spełnienia moich marzeń, a może kiedyś kupisz tę książkę i odnajdziesz w niej siebie. Bez was nigdy nie osiągnę tego celu. Będę niebywale wdzięczny za każdą wpłatę.

Z wyrazami uznania 

Przemek Ustymowicz


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
585 zł  z 12 577 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemek Ustymowicz - awatar

Przemek Ustymowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin - awatar
Marcin
5
Natalia Cencek - awatar
Natalia Cencek
20
Justyna Ochudło - awatar
Justyna Ochudło
110
Weronika Zawisz - awatar
Weronika Zawisz
20
Maciej Majcherczyk - awatar
Maciej Majcherczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
karadogg - awatar
karadogg
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij