Zbiórka Zbiórka na chore zwierzaki - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na chore zwierzaki

Zbiórka Zbiórka na chore zwierzaki - zdjęcie główne

Zbiórka na chore zwierzaki

10 710 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 313 osób
Wpłać teraz
 

ZBIERAMY NA STARE, CHORE I RANNE ZWIERZĘTA TRAFIAJĄCE NASZEGO SCHRONISKA . FUNDUSZE POZYSKANE ZE ZBIÓRKI PRZEZNACZANE BĘDĄ NA BIEŻĄCE POTRZEBY TYCH NAJBARDZIEJ POSZKODOWANYCH ISTOTEK PRZEBYWAJĄCYCH POD NASZĄ OPIEKĄ.Kochani, jesteśmy Oddziałem TOZ prowadzącym od wielu lat Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Każdego roku przyjmujemy do naszego schroniska ok. 1500 zwierząt, którym udzielamy pomocy. Naszym podopiecznym zapewniamy 24 godziny na dobę ciepłe i suche schronienie, karmę, wodę oraz opiekę pielęgniarzy, prowadzimy także aktywne poszukiwania właścicieli lub nowych domków. Zwierzakom zapewniamy także opiekę lekarzy weterynarii. Poza zwierzętami w schronisku prowadzimy także akcję dokarmiania oraz sterylizacji kotów wolno żyjących z terenu Chorzowa.

Do naszego schroniska często trafiają zwierzęta z różnego rodzaju urazami, czy też chorobami, lub po prostu stare i schorowane... Wymagają one specjalistycznej opieki - od karmy zaczynając, poprzez leki, czasami aż do zabiegów operacyjnych. Bardzo potrzebujemy wsparcia finansowego... Będziemy wdzięczni za każdą symboliczną "cegiełkę" :)Pomóżcie nam pomagać... <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

  29.09.19
  29.09.19

  🐕🐈NOWI PACJENCI NASZEGO SCHRONISKA 🐈🐕 💉💊W naszym schronisku dzień po dniu zmagamy się z cierpieniem, chorobą i śmiercią :( Staramy się z całych sił, aby nasi pacjenci mieli należytą i troskliwą opiekę weterynaryjną :) Wśród 3 nowych pacjentów naszego schroniska znaleźli się: kotka Klementynka, która trafiła do nas ze złamaniem kości miednicznej i biodrowej, Franuś, który przeszedł operację wszycia przepukliny okołoodbytniczej oraz Marysia, cudowna sunia, u której zdiagnozowano niewydolność wątroby, niedoczynność tarczycy i pęcherzycę liściastą :(💊💉 Oczywiście, aby skutecznie działać potrzebne są fundusze, dlatego zwracamy się ponownie do Was o pomoc w sfinansowaniu dalszego leczenia naszych podopiecznych. Możecie to zrobić wchodząc na naszą zbiórkę na portalu Pomagam.pl

Komentarze


 • Josef Rubens - awatar

  Josef Rubens

  06.12.19
  06.12.19

  Nie każdy zwierzak jest tak przedsiębiorczy jak Lampo z "O psie, który jeździł koleją". Niektórym zwierzakom my musimy pomóc. Całuski, Josef Rubens

 • Jakub Jarosz - awatar

  Jakub Jarosz

  15.10.19
  15.10.19

  Powodzenia

 • Rafał Jan Pawlas - awatar

  Rafał Jan Pawlas

  29.09.19
  29.09.19

  <3

 • Adrian Kukiełka - awatar

  Adrian Kukiełka

  11.02.19
  11.02.19

  biedne pieski i kotki :(

 • Paweł Szybiak - awatar

  Paweł Szybiak

  23.12.18
  23.12.18

  Powodzenia!

  • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie - awatar

   Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie - Organizator zbiórki

   03.01.19
   03.01.19

   Bardzo dziękujemy :)

10 710 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 313 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 313

Pawel Bachanek - awatar
Pawel Bachanek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Franek kozak - awatar
Franek kozak
20
Roksana Kwasek - awatar
Roksana Kwasek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia Golon - awatar
Klaudia Golon
2
Krystian Kochański - awatar
Krystian Kochański
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij