Zbiórka Zbiórka na chore zwierzaki - zdjęcie główne

Zbiórka na chore zwierzaki

17 581 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 527 osób

ZBIERAMY NA STARE, CHORE I RANNE ZWIERZĘTA TRAFIAJĄCE NASZEGO SCHRONISKA . FUNDUSZE POZYSKANE ZE ZBIÓRKI PRZEZNACZANE BĘDĄ NA BIEŻĄCE POTRZEBY TYCH NAJBARDZIEJ POSZKODOWANYCH ISTOTEK PRZEBYWAJĄCYCH POD NASZĄ OPIEKĄ.Kochani, jesteśmy Oddziałem TOZ prowadzącym od wielu lat Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. Każdego roku przyjmujemy do naszego schroniska ok. 1500 zwierząt, którym udzielamy pomocy. Naszym podopiecznym zapewniamy 24 godziny na dobę ciepłe i suche schronienie, karmę, wodę oraz opiekę pielęgniarzy, prowadzimy także aktywne poszukiwania właścicieli lub nowych domków. Zwierzakom zapewniamy także opiekę lekarzy weterynarii. Poza zwierzętami w schronisku prowadzimy także akcję dokarmiania oraz sterylizacji kotów wolno żyjących z terenu Chorzowa.

Do naszego schroniska często trafiają zwierzęta z różnego rodzaju urazami, czy też chorobami, lub po prostu stare i schorowane... Wymagają one specjalistycznej opieki - od karmy zaczynając, poprzez leki, czasami aż do zabiegów operacyjnych. Bardzo potrzebujemy wsparcia finansowego... Będziemy wdzięczni za każdą symboliczną "cegiełkę" :)Pomóżcie nam pomagać... <3

Aktualizacje


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

  23.07.2020
  23.07.2020

  Nie wiemy jak długo Pepe był "domową maskotką" zanim stał się "niepotrzebną przeszkodą". Wiemy tylko tyle, że obecnie stan Pepe jest dramatyczny. Na pierwszy rzut oka widać: ogromny guz jądra, masywny kamień nazębny, przerost pazurów, brodawkę przy oku, oraz stan zapalny oka. Jego, pewnie niegdyś piękne, futerko zostało zastąpione przez łysiejące placki, które są wynikiem zaburzonej przez nowotwór gospodarki hormonalnej. Zanim do nas trafił Pepe bardzo cierpiał, a ból (wynikający m.in. z guza jądra) musiał mu doskwierać przy każdym kroku. Gdzie był człowiek, który winny był Pepe opiekę? Gdzie jest teraz? Gdzie byli sąsiedzi, rodzina tych osób? Dlaczego ktoś przestał kochać Pepe? Jedno jest pewne - Pepe nie przestał kochać. To 13 letni mały kundelek. Jest bardzo łagodny, kochany i niezwykle czuły. Cierpliwie znosi wszelkie zabiegi, w końcu gorzej być nie może...

  Zdjęcie aktualizacji 52 904

Komentarze


 • Maria - awatar

  Maria

  05.08.2021
  05.08.2021

  Zdrówka dla zwierzaków

 • Kaśka - awatar

  Kaśka

  16.07.2021
  16.07.2021

 • Karina Mośka-Szindler - awatar

  Karina Mośka-Szindler

  02.05.2021
  02.05.2021

  Pomóżmy na ile możemy...

 • Izabela - awatar

  Izabela

  18.04.2021
  18.04.2021

  <3

 • Vela - awatar

  Vela

  18.12.2020
  18.12.2020

  ❤️🐶🐶

17 581 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 527 osób

Wpłaty: 527

Maria - awatar
Maria
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kuba - awatar
Kuba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Waloń - awatar
Łukasz Waloń
10
Łukasz Waloń - awatar
Łukasz Waloń
10
Kaśka - awatar
Kaśka
50
Justyna - awatar
Justyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij