Zbiórka Odbudowa Mieszkania Białystok - miniaturka zdjęcia

Odbudowa Mieszkania Białystok

Zbiórka Odbudowa Mieszkania Białystok - zdjęcie główne

Odbudowa Mieszkania Białystok

13 450 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Wpłać teraz
 
Szymon Tkaczuk - awatar

Szymon Tkaczuk

Organizator zbiórki

U sąsiada w mieszkaniu doszło do wybuchu gazu (sąsiad zmarł). ścina działowa została rozsadzona. spłonęła nam część mieszkania. jeden z dwóch pokojów zniszczony całkowicie. wszystkie meble i cała wartość pokoju jest w kawałkach. reszta mieszkania ucierpiała na skutek fali uderzeniowej i ognia. wyrwało wszystkie drzwi między pokojami i główne do mieszkania. Reszta mieszkania jest cała do odmalowania, bo pożar z pokoju nie poszedł dalej, ściany są czaro-czarne. Wydarzyło się to 26.05.2020. czyli w dzień matki. Zrobiłem zbiórkę, aby jak najmocniej odciążyć mamę od kosztów remontu mieszkania, w którym nie możemy mieszkać do odwołania.

LINK DO ZDARZENIA:  https://bialostockie.eu/bialystok/28385-wybuch-w-mieszkaniu-wewnatrz-strazacy-znalezli-mezczyzne-bez-oznak-zycia-foto?fbclid=IwAR0tCorZKGUuOfr_98SRxU0EU1z43nS4ydBJqJ5mjYclcJRFwkZNZp_1DAc


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Szymon Klawinski - awatar

    Szymon Klawinski

    03.06.20
    03.06.20

    Pozdrow Mamę.

13 450 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Wpłać teraz
 
Szymon Tkaczuk - awatar

Szymon Tkaczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 161

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Roszkowska - awatar
Justyna Roszkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Ewka - awatar
Ewa Ewka
50
Adam K - awatar
Adam K
100
Jolanta Roszkowska - awatar
Jolanta Roszkowska
100
Iwona - awatar
Iwona
50
Łaszek - awatar
Łaszek
50
Jarosław Greszta - awatar
Jarosław Greszta
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij