Zbiórka Odbudowa Mieszkania Białystok - miniaturka zdjęcia

Odbudowa Mieszkania Białystok Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa Mieszkania Białystok - zdjęcie główne

Odbudowa Mieszkania Białystok

13 456 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Tkaczuk - awatar

Szymon Tkaczuk

Organizator zbiórki

U sąsiada w mieszkaniu doszło do wybuchu gazu (sąsiad zmarł). ścina działowa została rozsadzona. spłonęła nam część mieszkania. jeden z dwóch pokojów zniszczony całkowicie. wszystkie meble i cała wartość pokoju jest w kawałkach. reszta mieszkania ucierpiała na skutek fali uderzeniowej i ognia. wyrwało wszystkie drzwi między pokojami i główne do mieszkania. Reszta mieszkania jest cała do odmalowania, bo pożar z pokoju nie poszedł dalej, ściany są czaro-czarne. Wydarzyło się to 26.05.2020. czyli w dzień matki. Zrobiłem zbiórkę, aby jak najmocniej odciążyć mamę od kosztów remontu mieszkania, w którym nie możemy mieszkać do odwołania.

LINK DO ZDARZENIA:  https://bialostockie.eu/bialystok/28385-wybuch-w-mieszkaniu-wewnatrz-strazacy-znalezli-mezczyzne-bez-oznak-zycia-foto?fbclid=IwAR0tCorZKGUuOfr_98SRxU0EU1z43nS4ydBJqJ5mjYclcJRFwkZNZp_1DAc


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Szymon Klawinski - awatar

    Szymon Klawinski

    03.06.2020
    03.06.2020

    Pozdrow Mamę.

13 456 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Tkaczuk - awatar

Szymon Tkaczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 162

x z forum atari.org.pl - awatar
x z forum atari.org.pl
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Roszkowska - awatar
Justyna Roszkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Ewka - awatar
Ewa Ewka
50
Adam K - awatar
Adam K
100
Jolanta Roszkowska - awatar
Jolanta Roszkowska
100
Iwona - awatar
Iwona
50
Łaszek - awatar
Łaszek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij