Zbiórka Chudzielce zbierają na sterylki - miniaturka zdjęcia

Chudzielce zbierają na sterylki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Chudzielce zbierają na sterylki - zdjęcie główne

Chudzielce zbierają na sterylki

1 485 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Aylowe Stado to ostoja dla potrzebujących ogonów - chorych, skrzywdzonych, bezdomnych..

Zwierzaków przybywa, jest coraz więcej potrzebujących...Niestety finansów coraz mniej. 

W tej chwili najbardziej potrzebujące są zwierzaki zgarnięte z tragoicznych warunków po zmarłym - dwa małe psiaki trzymane w kojcu, na granicy śmierci głodowej.. Oraz kdwa koty, zaniedbane, po kocim katarze. Trzy koty zostały na siedlisku, bo nie mam jak im teraz pomóc.

Na leczenie i badania psiaków i kotów wydałam już 600 zł, za chwilę będą potrzebne kolejne kontrolne badania, bowiem jeden z psiaków miał złe wyniki wątrobowe, drugi nerkowe.  Po odżywieniu i podlkeczeniu trzeba zrobić sterylki - suni i w sumie 5 kotów, oraz kastracę psiaka

Nie dam rady sama tefo finansowo ogarnąć - zwierzaków w Stadzie jest 30!! Z czego 7 to specjalnej troski - leczone- wymagaja badań.

Proszę pomóżcie Stadu!

EDIT!!! Wszystkie zwierzaki z siedliska po zmarłym - czyli dwa psy i cztery koty są już po kastracjach, sterylkach, i szczepieniach! Oba psiaki - Dredzio i Suzi pojechały właśnie do swoich nowych domów!! Nowy dom ma również szylkrecia Norka, a ruda Czika jest w dt z ramienia fundacji Ja Pacze Sercem, wysterylizowana i po operacji powiek  ;) Karzełek Żwirek i Szeryf nadal u mnie.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Kubiszewska - awatar

  Monika Kubiszewska

  29.05.2018
  29.05.2018

  Dziękuję wszystkim za pomoc! Chcę poinformować, ze większość zabiedzonych zwierzaków z siedliska po zmarłym- psiaki Suzi i Dredzio, oraz kicia Norka są już we własnych nowych domach ;) Koteczka Czika jest w domu tymczasowym pod opieką fundacji, juz po operacji powiek. Kocurki Szeryf i Żwirek nadal u mnie - szukaja domów ;) Szeryf nadal leczony przeciwalergicznie. Do Stada przybyły znowu nowi podopieczni, między innymi dwa mioty kociaków, koty z Raszyna, kocia mama po stracie kociaków...na które niestety też musze prosic o wsparcie- w innych zbiórkach.Pamietajcie o nas - dwoję sie i troję, żeby pomóc jak najwięcej potrzebującym zwierzakom. Od Was zależy czy wyleczę, wysterylizuję, zaszczepię.
  Pomagajcie, jesteście waznym ogniwem w tej pomocy. Bardzo ważnym!
  Ja tylko wykonawcą i szaloną pomagaczką ;) Na dzień 29-05 2018 do nowych domów poszło 18 zwierzaków. Stan Azylowego Stada niestety się zwiększył, zamiast zmniejszyć ;(
  Pozdrawiam i dziękuję!
  https://www.facebook.com/AzyloweStado

  Zdjęcie aktualizacji 15 712

1 485 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
AnaB - awatar
AnaB
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij