Ciach! Bezdomność

1 750 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot - awatar

Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot

Organizator zbiórki

Tnij z nami bezdomność

Podstawowym statutowym zadaniem naszej Fundacji jest praca w terenie. Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że tylko sterylizacja bezdomnych zwierząt może przyczynić się do ograniczenia ich populacji, co z kolei przełoży się na realną poprawę losu istnień, którym przyszło egzystować w zmienionych przez człowieka warunkach.

Wyrzucane za drzwi w chwili, kiedy przestają przypominać puchatą kulkę z reklamy kociej karmy albo z powodu mającego pojawić się w domu dziecka, przeganiane z miejsca na miejsce, głodzone, bite, podtruwane, ginące pod kołami samochodów – to realia, w których bezdomne zwierzęta walczą o przetrwanie.

Nie pasują do zadbanych osiedli, nie ma dla nich miejsca w piwnicach. Ludzie kojarzą je z pchłami, toksoplazmozą, zasikanymi piaskownicami i, nie ukrywajmy, specyficznym kocurzym zapachem. Nie wnikają jednak w istotę problemu.

Zdjęcie opisu zbiórki Ciach! BezdomnośćZdjęcie opisu zbiórki Ciach! Bezdomność

Wysterylizowaliśmy już 1700 kotów!

Jesteśmy dumni z tego wyniku, ale potrzeby nadal są ogromne. Cieszy nas też fakt, że coraz więcej karmicieli chce współpracować i świadomie opiekuje się „swoimi” bezdomniakami. Nigdy też nie odmawiamy pomocy osobom niezamożnym, bo wiemy, że nie każdego stać na taki wydatek, co absolutnie nie dyskwalifikuje tej osoby jako dobrego i kochającego opiekuna. Nie chcemy nikogo zniechęcać, ale niestety bez środków na zabiegi będziemy musieli wstrzymać akcję :(

Akcję, która tak naprawdę jest priorytetem w zapobieganiu bezdomności zwierząt. Tylko sterylizacja może przyczynić się do ograniczenia populacji bezdomnych zwierząt, co z kolei przełoży się na realną poprawę losu i istnień, którym przyszło egzystować w zmienionych przez człowieka warunkach.

Zdjęcie opisu zbiórki Ciach! BezdomnośćZdjęcie opisu zbiórki Ciach! Bezdomność

Pomóż nam ratować!

Bez wsparcia ludzi, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny, niewiele możemy zrobić. Tutaj nie chodzi o nas, tylko o te biedne zwierzaki, które i tak nie mają lekkiego życia w miastach. Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że sterylizacja/kastracja to najlepszy sposób w jaki możemy tym zwierzakom pomóc i zapobiegać bezdomności kolejnych pokoleń, które się będą rodziły jeśli tego nie zrobimy.

Współpracujemy tylko z doświadczonymi lecznicami, żeby zwierzętom zapewnić jak najwyższy standard i bezpieczeństwo. Podczas każdego zabiegu kot ma kompleksowy przegląd (zęby, uszy) i jest zabezpieczony p/pasożytom. Jest to jedyna okazja kiedy można zadbać o jego zdrowie.

Wspomóżcie naszą akcję "CIACH!bezdomność"! 

TNIJ z nami bezdomność i ratuj koty potrzebujące pomocy!

Za każdą wpłatę, będziemy ogromnie wdzięczni.  

Zdjęcie opisu zbiórki Ciach! BezdomnośćZdjęcie opisu zbiórki Ciach! Bezdomność

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot - awatar

  Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot

  12.04.2017
  12.04.2017

  No i stało się, znowu mamy puste konto :( Marzec był rekordowym miesiącem jeśli chodzi o ilość zwierząt do zabiegów. Do tego do każdego zabiegu dokładamy z naszej strony odpchlenie i odrobaczenie kotów, bo zazwyczaj to jest ich jedyna wizyta w gabinecie przez całe życie. Do tego dochodzą zwierzaki, które wymagają leczenia. Przecież nie wybieramy tylko tych młodych i zdrowych. Trudno wypuścić kota w złym stanie, więc u nas mają pełny serwis.
  Pod nóż poszło 40 bytomskich kotek, 15 kocurków. Do tego 30 kocic z gmin ościennych i 5 kocurów. Doszły też 2 sunie od osób niezamożnych, którym chcieliśmy pomóc.
  40 kocic=4000zł. To pokryjemy z dotacji otrzymanej z gminy Bytom. Do tej kwoty jednak dochodzą pozostałe koszty: 30 kocic spoza Bytomia=3000zł, 20 kocurów=1000zł, 2 sunie=300zł, preparaty przeciw pasożytnicze=900zł, 1400zł leczenie dzikusków. WyCIACHaliśmy, aż 70 kotek, 20 kocurów i 2 sunie. Też jesteśmy pod wrażeniem, bo zaangażowało się w to wiele osób, którym bardzo DZIĘKUJEMY!

  Zdjęcie aktualizacji 4 272

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kredowska Karolina - awatar

  Kredowska Karolina

  03.11.2017
  03.11.2017

  pomagam

1 750 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot - awatar

Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Agnieszka - awatar
Agnieszka
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Kasia - awatar
Kasia
29
Krzysztof - awatar
Krzysztof
10
Agnieszka B - awatar
Agnieszka B
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kredowska Karolina - awatar
Kredowska Karolina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij