Ciach! Bezdomność

1 750 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot - awatar

Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot

Organizator zbiórki

Tnij z nami bezdomność

Podstawowym statutowym zadaniem naszej Fundacji jest praca w terenie. Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że tylko sterylizacja bezdomnych zwierząt może przyczynić się do ograniczenia ich populacji, co z kolei przełoży się na realną poprawę losu istnień, którym przyszło egzystować w zmienionych przez człowieka warunkach.

Wyrzucane za drzwi w chwili, kiedy przestają przypominać puchatą kulkę z reklamy kociej karmy albo z powodu mającego pojawić się w domu dziecka, przeganiane z miejsca na miejsce, głodzone, bite, podtruwane, ginące pod kołami samochodów – to realia, w których bezdomne zwierzęta walczą o przetrwanie.

Nie pasują do zadbanych osiedli, nie ma dla nich miejsca w piwnicach. Ludzie kojarzą je z pchłami, toksoplazmozą, zasikanymi piaskownicami i, nie ukrywajmy, specyficznym kocurzym zapachem. Nie wnikają jednak w istotę problemu.

Zdjęcie opisu zbiórki Ciach! BezdomnośćZdjęcie opisu zbiórki Ciach! Bezdomność

Wysterylizowaliśmy już 1700 kotów!

Jesteśmy dumni z tego wyniku, ale potrzeby nadal są ogromne. Cieszy nas też fakt, że coraz więcej karmicieli chce współpracować i świadomie opiekuje się „swoimi” bezdomniakami. Nigdy też nie odmawiamy pomocy osobom niezamożnym, bo wiemy, że nie każdego stać na taki wydatek, co absolutnie nie dyskwalifikuje tej osoby jako dobrego i kochającego opiekuna. Nie chcemy nikogo zniechęcać, ale niestety bez środków na zabiegi będziemy musieli wstrzymać akcję :(

Akcję, która tak naprawdę jest priorytetem w zapobieganiu bezdomności zwierząt. Tylko sterylizacja może przyczynić się do ograniczenia populacji bezdomnych zwierząt, co z kolei przełoży się na realną poprawę losu i istnień, którym przyszło egzystować w zmienionych przez człowieka warunkach.

Zdjęcie opisu zbiórki Ciach! BezdomnośćZdjęcie opisu zbiórki Ciach! Bezdomność

Pomóż nam ratować!

Bez wsparcia ludzi, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny, niewiele możemy zrobić. Tutaj nie chodzi o nas, tylko o te biedne zwierzaki, które i tak nie mają lekkiego życia w miastach. Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że sterylizacja/kastracja to najlepszy sposób w jaki możemy tym zwierzakom pomóc i zapobiegać bezdomności kolejnych pokoleń, które się będą rodziły jeśli tego nie zrobimy.

Współpracujemy tylko z doświadczonymi lecznicami, żeby zwierzętom zapewnić jak najwyższy standard i bezpieczeństwo. Podczas każdego zabiegu kot ma kompleksowy przegląd (zęby, uszy) i jest zabezpieczony p/pasożytom. Jest to jedyna okazja kiedy można zadbać o jego zdrowie.

Wspomóżcie naszą akcję "CIACH!bezdomność"! 

TNIJ z nami bezdomność i ratuj koty potrzebujące pomocy!

Za każdą wpłatę, będziemy ogromnie wdzięczni.  

Zdjęcie opisu zbiórki Ciach! BezdomnośćZdjęcie opisu zbiórki Ciach! Bezdomność

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot - awatar

  Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot

  12.04.17
  12.04.17

  No i stało się, znowu mamy puste konto :( Marzec był rekordowym miesiącem jeśli chodzi o ilość zwierząt do zabiegów. Do tego do każdego zabiegu dokładamy z naszej strony odpchlenie i odrobaczenie kotów, bo zazwyczaj to jest ich jedyna wizyta w gabinecie przez całe życie. Do tego dochodzą zwierzaki, które wymagają leczenia. Przecież nie wybieramy tylko tych młodych i zdrowych. Trudno wypuścić kota w złym stanie, więc u nas mają pełny serwis. Pod nóż poszło 40 bytomskich kotek, 15 kocurków. Do tego 30 kocic z gmin ościennych i 5 kocurów. Doszły też 2 sunie od osób niezamożnych, którym chcieliśmy pomóc. 40 kocic=4000zł. To pokryjemy z dotacji otrzymanej z gminy Bytom. Do tej kwoty jednak dochodzą pozostałe koszty: 30 kocic spoza Bytomia=3000zł, 20 kocurów=1000zł, 2 sunie=300zł, preparaty przeciw pasożytnicze=900zł, 1400zł leczenie dzikusków. WyCIACHaliśmy, aż 70 kotek, 20 kocurów i 2 sunie. Też jesteśmy pod wrażeniem, bo zaangażowało się w to wiele osób, którym bardzo DZIĘKUJEMY!

  Zdjęcie aktualizacji 4 272

Komentarze


 • Kredowska Karolina - awatar

  Kredowska Karolina

  03.11.17
  03.11.17

  pomagam

1 750 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot - awatar

Fundacja Pomocy Zwierzętom Miaukot

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Agnieszka - awatar
Agnieszka
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Kasia - awatar
Kasia
29
Krzysztof - awatar
Krzysztof
10
Agnieszka B - awatar
Agnieszka B
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kredowska Karolina - awatar
Kredowska Karolina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij