Wspieramy cicho i skutecznie

370 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób w ciągu 0 dni.
GRH JW4101 - awatar

GRH JW4101

Organizator zbiórki

Co jest naszym celem?

Chcemy wesprzeć fundację "Wspieram Cicho i Skutecznie" zajmującą się pomocą rodzinom żołnierzy Jednostki Wojskowej Komandosów. W tym celu wydrukujemy profesjonalny kalendarz formatu B2, w nakładzie 1000 sztuk. Kwota, jaką moglibyśmy przekazać na rzecz fundacji "Wspieram Cicho i Skutecznie" po sprzedaży założonego nakładu, to aż kilkadziesąt tysięcy złołych! Uzyskane pieniądze, zostaną przekazane w 100% na rzecz Fundacji!

Zdjęcie opisu zbiórki Wspieramy cicho i skutecznie

Wspieram cicho i skutecznie

Jesteśmy grupą rekonstrukcyjną Jednostki Wojskowej 4101 (JW Komandosów)

Angażujemy się charytatywnie w wiele projektów społecznych. W tym roku prowadziliśmy m.in. składkę na rzecz Fundacji "Wspieram Cicho i Skutecznie", która pod swoimi skrzydłami ma rodziny i dzieci żołnierzy Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu.

Należy tutaj wspomnieć, że Jednostka Wojskowa Komandosów (JW 4101) w Lublińcu to światowa elita Wojsk Specjalnych na świecie. Żołnierze podczas swojej pracy m.in. w Afganistanie uratowali wiele istnień ludzkich, niejednokrotnie narażając swoje życie czy zdrowie. 

Zdjęcie opisu zbiórki Wspieramy cicho i skutecznie

GRH JW 4101

Ramy czasowe naszej rekonstrukcji obejmują głównie lata 2010-2011 czyli 7 i 8 zmianę Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie i częściowo lata 2012-13, kiedy to JWK działała w Afganistanie jako Task Force-50 (Zgrupowanie Bojowe 50).

Zdjęcie opisu zbiórki Wspieramy cicho i skutecznie

Jesteś gotów?

Po naszej składce na rzecz Fundacji, pomyśleliśmy, że warto zrobić coś jeszcze - wpadliśmy na pomysł kalendarza na rok 2016. Udało nam się zorganizować profesjonalną sesje fotograficzną, werbując do projektu charytatywnie pana Michała Adamowskiego - znakomitego fotografa, posiadającego na swoim koncie m.in. nominację do nagrody GRAND PRESS PHOTO . Oprócz tego, mogliśmy liczyć na wsparcie modelek, wizażystek oraz innych osób, bez których sesja nie byłaby możliwa do zrealizowania. Jesteś gotów razem z nami Wspierać Cicho i Skutecznie?

Zdjęcie opisu zbiórki Wspieramy cicho i skutecznie
370 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób w ciągu 0 dni.
GRH JW4101 - awatar

GRH JW4101

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Norbert - awatar
Norbert
50
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Michał - awatar
Michał
100
Leszek - awatar
Leszek
30
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Paweł - awatar
Paweł
50
Jakub - awatar
Jakub
20
Piotr - awatar
Piotr
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij