Zbiórka Cichy Memoriał - Grybowska Saga - miniaturka zdjęcia

Cichy Memoriał - Grybowska Saga Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Cichy Memoriał - Grybowska Saga - zdjęcie główne

Cichy Memoriał - Grybowska Saga

20 120 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

[ENG below]
"Saga Grybów" to stowarzyszenie aktywistów działających od ponad 10 lat na rzecz historii i dziedzictwa regionu grybowszczyzny w Małopolsce. Skupiamy się na odkrywaniu, utrwalaniu i przekazywaniu nieznanych i zapomnianych wątków przeszłości regionu, wzmacnianiu i odbudowywaniu więzi ludzi z Grybowem i regionem oraz więzi międzyludzkich i międzypokoleniowych. W Górach Grybowskich łączyły się trzy kultury, dominująca polska oraz mniejszości: żydowska oraz łemkowska, splatające się razem w jedną "Grybowską Sagę", co znajduje odzwierciedlenie w tworzonym projekcie.
We współpracy z Arkadiuszem Andrejkowem z Sanoka, chcielibyśmy zaszczepić na nasz grunt projekt "Cichy Memoriał", w którym artysta wykorzystuje stare fotografie rodzinne by stworzyć na ich podstawie dzieła street art - murale oraz "deskale" - obrazy na deskach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wspólnym projektem i wsparcia w jego realizacji. W jego ramach, oprócz namalowania co najmniej 10 dzieł na ścianach, będziemy przybliżać historie osób utrwalonych na fotografiach. Forma street artu jest znakomitą formą edukacji o naszej historii, wkraczającą w codzienne życie, kiedy przemieszczamy się ulicami i drogami naszych miast i wsi.
Pełna prezentacja projektu:
https://issuu.com/saga.grybow/docs/cichymemorial-grybowskasaga
https://www.saga-grybow.com/cichymemorial-grybowskasaga
Kontakt: [email protected] ; facebook.com/grybow

'Saga Grybow' in an grassroot organisation of activists voluntarily working for the local heritage of the Grybow region, southern Poland, former Galicia. We focus on discovering, commemorating and educating about the neglected and forgotten threads of our area's past, rebuilding and strenghthening the relationships that link people, places and generations. In Grybow area three cultures had once flourished, dominant Polish, and minority: Jewish and Lemko, bound together in one 'Saga of Grybow', how we call it.
In cooperation with a street work artist, Arkadiusz Andrejkow, we would like to welcome his project 'Silent Memorial', in which he uses photographs from the old albums to transfer them onto walls and wooden boards. Please discover the Saga of Grybow and support its development! Besides creating at least ten paintings, we will reveal stories behind the photos and lives of depicted people. Street art is an excellent form of outdoor education, in which our past discreetly  faces us in our everyday life, as we move along the pavements and roads.
Full English version of presentation of the project:
https://issuu.com/saga.grybow/docs/silentmemorial-thesagaofgrybow
Our organisation website: www.saga-grybow.com
Contact: [email protected] ; facebook.com/grybow

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Saga Grybów - awatar

  Stowarzyszenie Saga Grybów

  02.08.2020
  02.08.2020

  Dzięki serdeczne :)

Komentarze


 • Basia i Robert - awatar

  Basia i Robert

  20.07.2021
  20.07.2021

  Popieramy całym sercem, piękna inicjatywa.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.2020
  05.09.2020

  Wielkie dzięki za tą ideę pamięci.Chwała i cześć Bohaterom.Cześć i pamięć wszystkim pomordowanym mieszkańcom Ziemi Grzybowskiej

  • Stowarzyszenie Saga Grybów - awatar

   Stowarzyszenie Saga Grybów - Organizator zbiórki

   08.09.2020
   08.09.2020

   Wielkie dzięki za hojne wsparcie! Dla chwały grybowian. Kamil Kmak [email protected]

20 120 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 87

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joseph Grinstein - awatar
Joseph Grinstein
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
115
Ania i Witek - awatar
Ania i Witek
50
Joseph Grinstein - awatar
Joseph Grinstein
1 000
Basia i Robert - awatar
Basia i Robert
20
Judith Riegelhaupt - awatar
Judith Riegelhaupt
300
Renata Obrzut - awatar
Renata Obrzut
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij