Zbiórka Zbiórka na turnus w 2 Zabajka - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na turnus w 2 Zabajka

Zbiórka Zbiórka na turnus w 2 Zabajka - zdjęcie główne

Zbiórka na turnus w 2 Zabajka

751 zł z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Przybylska - awatar

Patrycja Przybylska

Organizator zbiórki

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Od 19 lat żyję z tą chorobą, która jest nieuleczalna z medycznego punktu widzenia. Można jedynie walczyć z pogarszającą się sprawnością fizyczną. Koszt turnusu rehabilitacyjnego jest bardzo duży i przekracza możliwości budżetu domowego, dlatego też proszę Was o odwiedzenie oficjalnej strony, na której umieściłam mój apel do Wszystkich Ludzi Dobrego Serca.  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Teresa N. - awatar

  Teresa N.

  28.07.20
  28.07.20

  Powodzenia! Wszystkiego dobrego!

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  23.07.20
  23.07.20

  Kochana wydajesz się bardzo miłą, sympatyczną i ciepłą dziewczyną. Ściskam Cię mocno z moim półrocznym synkiem. Trzymaj się i myśl pozytywnie!! ;* ;* ewelina.jerzyk

  • Patrycja Przybylska - awatar

   Patrycja Przybylska - Organizator zbiórki

   28.07.20
   28.07.20

   Dziękuję

751 zł z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Przybylska - awatar

Patrycja Przybylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Maciek - awatar
Maciek
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Teresa N. - awatar
Teresa N.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Winowski - awatar
Andrzej Winowski
20
Mirella Widera - awatar
Mirella Widera
200
Gabrysia - awatar
Gabrysia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij