Zbiórka Zbiórka na turnus w 2 Zabajka - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na turnus w 2 Zabajka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na turnus w 2 Zabajka - zdjęcie główne

Zbiórka na turnus w 2 Zabajka

801 zł  z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Przybylska - awatar

Patrycja Przybylska

Organizator zbiórki

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Od 19 lat żyję z tą chorobą, która jest nieuleczalna z medycznego punktu widzenia. Można jedynie walczyć z pogarszającą się sprawnością fizyczną. Koszt turnusu rehabilitacyjnego jest bardzo duży i przekracza możliwości budżetu domowego, dlatego też proszę Was o odwiedzenie oficjalnej strony, na której umieściłam mój apel do Wszystkich Ludzi Dobrego Serca.  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Teresa N. - awatar

  Teresa N.

  28.07.2020
  28.07.2020

  Powodzenia! Wszystkiego dobrego!

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  23.07.2020
  23.07.2020

  Kochana wydajesz się bardzo miłą, sympatyczną i ciepłą dziewczyną. Ściskam Cię mocno z moim półrocznym synkiem. Trzymaj się i myśl pozytywnie!! ;* ;* ewelina.jerzyk

  • Patrycja Przybylska - awatar

   Patrycja Przybylska - Organizator zbiórki

   28.07.2020
   28.07.2020

   Dziękuję

801 zł  z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Przybylska - awatar

Patrycja Przybylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Jakub - awatar
Jakub
50
Maciek - awatar
Maciek
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Teresa N. - awatar
Teresa N.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Winowski - awatar
Andrzej Winowski
20
Mirella Widera - awatar
Mirella Widera
200
Gabrysia - awatar
Gabrysia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij