Zbieram na rower dla siebie żeby móc dojeżdżać do szkoły bo mieszkam na wsi i mam daleko do szkoły autobusy jeżdżą mega rzadko. Dziękuję jak ktoś się dołoży
0 zł
z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.