Zbiórka Rehabilitacja Lenki - zdjęcie główne

Rehabilitacja Lenki

365 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusław Dorota Siwek - awatar

Bogusław Dorota Siwek

Organizator zbiórki

Walka o lepsze jutro.          

Nasza córka Lena urodziła się w sierpniu 2015 roku w 38 tygodniu ciąży jako zdrowe dziecko-3900 gram i otrzymała 10 pkt w skali Apgar.Nasze szczęście nie trwało jednak długo...40 minut po porodzie okazało się, że u Leny nastąpiła ostra niewydolność oddechowa i krążeniowa oraz encefalopatia niedotlenieniowo-niedokrwienna.Córka została przewieziona na Oiom w Sosnowcu,gdzie została poddana hipotermii.Po wypisaniu ze szpitalu rozpoczęły ciągle wizyty lekarskie oraz intensywna rehabilitacja.Do dziś Lena jest pod stałą opieka specjalistów,jest intensywnie rehabilitowana. W marcu tego roku Lena miała operacje oczow-podanie botuliny do mięśnia oczu.Obecnie córka nie rozwija się jak jej zdrowi rówiesnicy,dlatego od 3 miesiąca życia  jest prywatnie rehabilitowana,dodatkowa uczęszcza na wczesne wspomaganie rozwoju i prywatną terapię integracji sensorycznej.Efekty są widoczne,ale koszty terapii przekraczają nasze możliwości finansowe. Lena ma także problem z utrzymaniem równowagi i ze stopami,wymaga specjalistycznego obuwia.

Koszt 45 minut rehabilitacji 70 zł

Koszt 60 minut integracji sensorycznej 60 zł

Każda wizyta specjalistyczna od 150 zł + koszt dojazdu Katowice,Sosnowiec.

Wierzymy,że Lena bedzie zdrową dziewczynka i dogoni swoich rówieśnikow.

Dziekujemy z całego serca za każda minutę rehabilitacji. 

Rodzice Leny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Robert - awatar

  Robert

  08.03.2019
  08.03.2019

  Pomagajmy!

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  01.12.2017
  01.12.2017

  Trzymajcie się ciepło!

365 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusław Dorota Siwek - awatar

Bogusław Dorota Siwek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Robert - awatar
Robert
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid - awatar
Dawid
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
:) :) :) :) - awatar
:) :) :) :)
50
Janusz Rygiert - awatar
Janusz Rygiert
5
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Izabela - awatar
Izabela
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij