Zbiórka Rehabilitacja Lenki - zdjęcie główne

Rehabilitacja Lenki

365 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusław Dorota Siwek - awatar

Bogusław Dorota Siwek

Organizator zbiórki

Walka o lepsze jutro.          

Nasza córka Lena urodziła się w sierpniu 2015 roku w 38 tygodniu ciąży jako zdrowe dziecko-3900 gram i otrzymała 10 pkt w skali Apgar.Nasze szczęście nie trwało jednak długo...40 minut po porodzie okazało się, że u Leny nastąpiła ostra niewydolność oddechowa i krążeniowa oraz encefalopatia niedotlenieniowo-niedokrwienna.Córka została przewieziona na Oiom w Sosnowcu,gdzie została poddana hipotermii.Po wypisaniu ze szpitalu rozpoczęły ciągle wizyty lekarskie oraz intensywna rehabilitacja.Do dziś Lena jest pod stałą opieka specjalistów,jest intensywnie rehabilitowana. W marcu tego roku Lena miała operacje oczow-podanie botuliny do mięśnia oczu.Obecnie córka nie rozwija się jak jej zdrowi rówiesnicy,dlatego od 3 miesiąca życia  jest prywatnie rehabilitowana,dodatkowa uczęszcza na wczesne wspomaganie rozwoju i prywatną terapię integracji sensorycznej.Efekty są widoczne,ale koszty terapii przekraczają nasze możliwości finansowe. Lena ma także problem z utrzymaniem równowagi i ze stopami,wymaga specjalistycznego obuwia.

Koszt 45 minut rehabilitacji 70 zł

Koszt 60 minut integracji sensorycznej 60 zł

Każda wizyta specjalistyczna od 150 zł + koszt dojazdu Katowice,Sosnowiec.

Wierzymy,że Lena bedzie zdrową dziewczynka i dogoni swoich rówieśnikow.

Dziekujemy z całego serca za każda minutę rehabilitacji. 

Rodzice Leny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Robert - awatar

  Robert

  08.03.2019
  08.03.2019

  Pomagajmy!

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  01.12.2017
  01.12.2017

  Trzymajcie się ciepło!

365 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusław Dorota Siwek - awatar

Bogusław Dorota Siwek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Robert - awatar
Robert
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid - awatar
Dawid
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
:) :) :) :) - awatar
:) :) :) :)
50
Janusz Rygiert - awatar
Janusz Rygiert
5
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Izabela - awatar
Izabela
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij