Zbiórka Anioły są wśród nas - siłaczka - zdjęcie główne

Anioły są wśród nas - siłaczka

3 113 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób

Siłaczka - schorowana, z problemami z kręgosłupem, chorymi kolanami i milionem innych schorzeń niepozorna kobieta o wielkim sercu. BDT, ktory prowadzi pani Magda- zawsze otwarte drzwi i serce dla zwierząt. Psy trudne, po przejściach wycofane! Starsze, chore niechciane! Te niekochane przez nikogo. Szuka im nowych domów, leczy, socjalizuje. Sa też psy, które nigdy domów nie znajdą - bo kto będzie chcial dzikusa albo starszego niepozornego kundelka.

Kilka lat temu wzięła kredyt i kupiła gospodarstwo ze stodołą, w której w 1 izbie zrobiła "mieszkanie". Bez łazienki, ubikacji. Warunki spartańskie dobre może na 1 nocleg, ale nie na mieszkanie na stałe. No ale...

Podczas nieobecności pani Magdy - która sporo czasu w ostatnich 3 latach spędzała w szpitalach - pomaga jej w opiece nad psami pani Basia.

Tylko w 2016 roku zgarnęła z lasów, pól i dróg 68 psów z 2 gmin. Natomiast gminy, które mają obowiązek zapewnienia zwierzętom bezdomnym schronienia "wysłały" do schronisk jedynie 8 psów - dlaczego? zz prostego powodu - KASA! po prostu szkoda kasy na jakieś zawszone kundle, gdy ...i tu milion powodów odmowy przyjęcia zgłoszenia. Jak pies chory, po wypadku - to przecież najprościej i najtaniej uśpić.

Pani Magda sama nie poprosi. Dlatego my musimy za nią prosić. Potrzebne są środki finansowe na opiekę weterynaryjną dla piaków, karmę. Na utwardzenie terenu przy "domu" bo w dni deszczowe robi się błoto. Przydałoby się kilka nowych kojcy. Nie ma miesiąca, w którym pod jej opiekę nie trafiłyby biedy potrzebujące opieki. Pani Magda nie pracuje, tylko jej mąż - ale co to jest jedna pensja na tyle potrzeb.

Tu był w 2014 roku zrobiony reportaż o pani Magdzie:

http://kielce.tvp.pl/17818425/26112014

O psiakach pani Magdy można poczytać tu:

https://www.facebook.com/events/194742224023364/?active_tab=about

tu są w miarę ogarnięte albumy psiaków:

https://www.facebook.com/psy1z1rytlowa/?fref=ts

kilka filmików:


 
 a to byli podopieczni pani Magdy - juz dawno w domach ale miło się wspomina wariatów 


Za każdą pomoc - czy to materialną czy finansową będziemy bardzo wdzięczni!

Komentarze


 • Tomasz Paduch - awatar

  Tomasz Paduch

  27.07.2017
  27.07.2017

  Powodzenia i wytrwałości.

 • Anna - awatar

  Anna

  22.05.2017
  22.05.2017

  Powodzenia

 • Barbara Żyrek - awatar

  Barbara Żyrek

  17.04.2017
  17.04.2017

  POWODZENIA MAGDO !!

 • joanna wardzala - awatar

  joanna wardzala

  13.04.2017
  13.04.2017

  powodzenia

3 113 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób

Wpłaty: 68

Małgorzata Polak - awatar
Małgorzata Polak
15
u2md - awatar
u2md
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert Ratoń - awatar
Robert Ratoń
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aldona Deja - awatar
Aldona Deja
50
Basia - awatar
Basia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij