Zbiórka Na szczery uśmiech i normalność - miniaturka zdjęcia

Na szczery uśmiech i normalność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na szczery uśmiech i normalność - zdjęcie główne

Na szczery uśmiech i normalność

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Rokicki - awatar

Patryk Rokicki

Organizator zbiórki

Dzień Dobry Państwu.


Zdaję sobie sprawę iż są ludzie którzy potrzebują równie mocno bądź nawet bardziej Państwa wsparcia. Sam unikałem jak ognia proszenia innych o pomoc (tym bardziej finansową pomoc) lecz ta zbiórka jest moją ostatnią szansą na normalne życie. 

Chciałbym również żeby Państwo wiedzieli że wszystko co opisałem poniżej nie jest moim powodem do jakiejkolwiek dumy oraz, że się wstydzę i żałuję swojej historii w niewyobrażalny dla Państwa sposób.


1:ZACZNĘ OD TEGO W JAKI SPOSÓB DOPUŚCIŁEM DO TAKIEGO ZANIEDBANIA.

Wydaję mi się że zaczęło się to wszystko po śmierci mojego Ojca. Jako nastolatek (przełom 16-17 roku życia) strasznie przeżyłem jego utratę i ze spokojnej osoby ze średnimi ocenami stałem się strasznym bachorem nienawidzącym cały świat za jego nie sprawiedliwość. Zacząłem najpierw palić papierosy, potem w ruch poszedł alkohol aż skończyło się na narkotykach(Myślę że właśnie narkotyki są jedną z głównych przyczyn obecnego stanu mojego uzębienia.) Przysporzyłem matce, której też nie było łatwo jeszcze więcej trosk i zmartwień. Przez jedną głupią decyzję, jeszcze głupszego dzieciaka (mówię tu o sobie) spieprzyłem  całe swoje życie. Nie przejmowałem się niczym, liczył się tylko biały chemiczny proszek. Zaniedbałem własną Matkę oraz siebie a w tym czasie zęby się psuły a ja je traciłem. 

Kiedy koleżance wraz z moją Mamą w jakiś sposób udało im się pomóc mi się opamiętać, wyjść z uzależnienia oraz zmienić priorytety było już za późno. Nie miałem ani wykształcenia ani zębów za to zostały mi długi oraz komornicy bankowi (kredyty nabrane na zaświadczenie o rencie po Tacie). Pracując na budowie wieczorowo dokończyłem szkołę oraz jakoś spłaciłem komorników. w tej chwili pracuję dalej na budowie, lecz z mojej pensji po odliczeniu pieniędzy oddanych mojej Mamie na czynsz, rachunki oraz jedzenie nie zostaje mi naprawdę niewiele (ok 400-500zł) odkładając całość uzbierałbym potrzebną na leczenie kwotę za 8-10 lat a wtedy na pewno będzie  dla mnie za późno... dlatego błagam rodaków o pomoc... 


Oczywiście wszystko to jest w jednym wielkim skrócie ponieważ o swoich złych decyzjach mógł bym napisać książkę.


2: JAK WYGLĄDA ŻYCIE ORAZ JAK SIĘ CZUJE PRAWIE BEZZĘBNY MŁODY CZŁOWIEK?

Unika wyjść towarzyskich z domu ponieważ cierpi patrząc jak inni jedzą gdy ten może robić to tylko samotnie w domu ze względu na potworne problemy z jedzeniem oraz nie może znieść pogardliwego i wyśmiewającego wzroku innych ludzi. Zaczyna izolować się od społeczeństwa oraz całego świata. Przez ból towarzyszący przy każdym myciu resztek uzębienia i przy każdym posiłku traci pewność siebie, poczucie własnej wartości, staje się we własnym mniemaniu jednym wielkim niepotrzebnym śmieciem. I tu zaczyna się depresja która z czasem zaczyna się pogłębiać aż dochodzi do myśli samobójczych.

i gdyby tego cierpienia za własne błędy było mało w moim przypadku dodatkowo dobijającymi problemami są chore plecy które w najmniej spodziewanych momentach odmawiają posłuszeństwa i nie pozwalają się wyprostować do czasu wizyty w szpitalu i przyjęciu serii zastrzyków przeciwbólowych , oszpecające bielactwo(nabyte) zmuszające do unikania jedynej pozytywnej w moim życiu rzeczy czyli słońca oraz od ok 1,5-2 lat męcząca łuszczyca zachęcająca do jeszcze głębszej izolacji od świata.


3; W JAKIM MIEJSCU WIDZĘ SIĘ PO EWENTUALNEJ UDANEJ ZBIÓRCE ORAZ PO WYKONANIU OPERACJI WSTAWIENIA PROTEZ.


W moich snach i marzeniach widzę się w kilku miejscach. Przez myśl przeszło mi stworzenie fundacji pomagającej ludziom w podobnej sytuacji jak moja (bezzębnym) oraz edukowanie  najmłodszych o konsekwencjach uzależnień po przez opisanie własnej historii. A moim największym marzeniem jest się w końcu móc uśmiechnąć w towarzystwie innych ludzi oraz założenie własnej rodziny.


Z GÓRY DZIĘKUJĘ PAŃSTWU CHOĆBY ZA SAMĄ CHĘĆ POMAGANIA INNYM CZEGO DOWODEM JEST ZAJRZENIE NA POWYŻSZĄ STRONĘ ORAZ ZA EWENTUALNE WSPARCIE MOJEJ OSOBY. 

JEŚLI MAJĄ PAŃSTWO JAKIEŚ PYTANIA BĄDŹ WĄTPLIWOŚCI PROSZĘ ŚMIAŁO DO MNIE PISAĆ NA ADRES [email protected] 


Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.


Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczę na leczenie w klinice dentystycznej. Zbiórka na powyższym portalu może zakończyć się szybciej ponieważ bliźniaczą zbiórkę chcę założyć na podobnym do tego portalu zrzutka .pl


Jeszcze raz dziękuję za poświęconą uwagę i pozdrawiam P. (lat 27)Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Patryk Rokicki - awatar

Patryk Rokicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij