
Nazywam się Dorota Chomicz jestem mamą 14 letniego Kacpra . Ostatnio nasz świat się zawalił u syna stwierdzono nowotwór złośliwy IV stopnia.Dziecko jest po operacji kręgosłupa ma niedowład lewej nogi,zaczynamy chemioterapie i naświetlania.Jestem osoba samotnie wychowująca dzieci (Kacper ma siostrę bliźniaczkę) jest bardzo ciężko ponieważ zostałam bez pracy i żadnej w chwili obecnej podjąć nie mogę. Zebrane pieniążki będą wykorzystane na dalszą rehabilitację i leczenie.Bardz dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!