
Dzień dobry, jestem mamą 5 letniej kingi. U mojej córki zdiagnozowano autyzm gdy miała 2 latka,na pierwszy rzut oka może wyglądać jak inne dziecko, ale jej codzienność jest zupełnie inna — znacznie trudniejsza.Kinga czuje wszystko mocniej. Dźwięki potrafią ją boleć, hałas ją przeraża, a światło wpływa na córkę drażniąco.Córka potrzebuje terapii logopedycznej która pomoże w komunikacji i rozwijaniu umiejętności społecznych. Kinga ma trudności z mówieniem, brak komunikacji.Regularne spotkania terapeutyczne są dla córki bardzo ważne, ale generują wysokie koszty. Prosimy o pomoc, aby Kinga mogła w przyszłości samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie. Potrzebuje dla córki sprzęt wspomagający , oraz zabawki sensoryczne .Każdy gest wsparcia, niezależnie od wysokości, pomoże nam w zapewnieniu córce lepszej przyszłości.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!