Adam Sypniewski - awatar

Adam Sypniewski

Organizator zbiórki

My name is Adam, and I am a young private pilot on my way to get commercial pilot license. Getting commercial is not an easy task, it needs time and money and I can say I lack both, as I have just became a father. Anyway I am consequently building flight hours, but I would appreciate any help in my training process. 

In Europe we need to get VFR Night rating (somehow diffirent then in USA) to have right to fly at night. As I have just received my PPL(A), VFR Night is my next step, and I have decided to collect money with help of this website. I need about 660 US dollars to get my night rating.


All donations, even the smallest are more than welcome. If you cannot donate, you can always wish me luck, or share my story with others.


Thank You all for support, it's not always money that counts, it is a clap on the sholuder that counts as much as donations given. Have a great afternoon folks.


 Mam na imię Adam i jestem świeżo upieczonym pilotem który od zawsze kochał latanie, niestety marzenia kosztują a na szkolenie potrzeba dość sporo pieniędzy. Do tej pory udało mi się zarobić pieniądze na kurs podstawowy PPL(A), w międzyczasie urodził mi się pierwszy syn. Chciałbym szkolić się dalej - marzeniem jest uzyskać licencję pilota zawodowego, ale żeby móc się szkolić dalej potrzebuję pieniędzy. Zwracam się więc do Was moi drodzy o skromne datki które pomogą mi w realizacji marzeń. 

Pierwszym krokiem po ukończeniu szkolenia podstawowego jest szkolenie do wykonywania lotów w nocy. Koszt takiego szkolenia to około 2650 złotych i właśnie na ten cel jest ta zbiórka.

Pozdrawiam Was którzy to czytacie i dziękuję wszystkim darczyńcom. Liczy się każdy grosz, bo każdy grosz przybliża mnie do celu.


Aktualności

 • Adam Sypniewski - awatar

  Adam Sypniewski

  07.04.17
  07.04.17

  #Warszawa

  Zdjęcie aktualności 4 159

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.17
  10.04.17

  Pozdro z TT :)

  • Adam Sypniewski - awatar

   Adam Sypniewski - Organizator zbiórki

   10.04.17
   10.04.17

   Dziękuję szanownemu koledze, jestem zaszczycony. Dziękuję również za słowa wsparcia! Może kiedyś za sterami Boeinga 777 do Japonii czy USA albo chociaż Bombardiera Dash Eurolotu podwiozę kolegę do celu biznesowej podróży. Pozdrawiam Serdecznie!

Adam Sypniewski - awatar

Adam Sypniewski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Powodzenia Sypku - Groch - awatar
50
Powodzenia Sypku - Groch
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij