Zbiórka Mikołaj dla 26 kociaków. - zdjęcie główne

Mikołaj dla 26 kociaków.

1 043 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Nazywam się Emilia Wetta. Od lat pomagam zwierzętom. W tym czasie "dorobiłam się" 12 kotów i psa. Koty w większości nieatrakcyjne adopcyjnie(chore z wadami), u nas są zadbane i bardzo kochane. Koty i ja niestety chorujemy i teraz nadszedł czas że One potrzebują wsparcia w postaci karmy i żwirku drewnianego. Dodatkowo chciałabym pomóc kotom działkowym, o które dba Pani Zosia i dać im dobrą karmę od Mikołaja na Święta. Pani Zosia karmi i opiekuje się 14 kotami, jest to osoba na emeryturze i jest Jej ciężko. Proszę zostańcie Mikołajem zwierząt w potrzebie. Będzie nam miło otrzymać również karmę i żwirek. Chcemy też odrobaczyć dzikuski. W razie wątpliwości zapraszam na priv.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Eliza Kurpińska - awatar

    Eliza Kurpińska

    16.11.2018
    16.11.2018

    Mam nadzieję że znajdzie się więcej ludzi dobrej woli i pomoże kociakom. A ty Emilka masz wielkie serducho

1 043 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Mateusz - awatar
Mateusz
10
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
100
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
200
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij