Zbiórka Mikołaj dla 26 kociaków. - miniaturka zdjęcia

Mikołaj dla 26 kociaków.

Zbiórka Mikołaj dla 26 kociaków. - zdjęcie główne

Mikołaj dla 26 kociaków.

1 043 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Nazywam się Emilia Wetta. Od lat pomagam zwierzętom. W tym czasie "dorobiłam się" 12 kotów i psa. Koty w większości nieatrakcyjne adopcyjnie(chore z wadami), u nas są zadbane i bardzo kochane. Koty i ja niestety chorujemy i teraz nadszedł czas że One potrzebują wsparcia w postaci karmy i żwirku drewnianego. Dodatkowo chciałabym pomóc kotom działkowym, o które dba Pani Zosia i dać im dobrą karmę od Mikołaja na Święta. Pani Zosia karmi i opiekuje się 14 kotami, jest to osoba na emeryturze i jest Jej ciężko. Proszę zostańcie Mikołajem zwierząt w potrzebie. Będzie nam miło otrzymać również karmę i żwirek. Chcemy też odrobaczyć dzikuski. W razie wątpliwości zapraszam na priv.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Eliza Kurpińska - awatar

    Eliza Kurpińska

    16.11.18
    16.11.18

    Mam nadzieję że znajdzie się więcej ludzi dobrej woli i pomoże kociakom. A ty Emilka masz wielkie serducho

1 043 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Wetta - awatar

Emilia Wetta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Mateusz - awatar
Mateusz
10
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
100
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
200
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Ewa Gebel - awatar
Ewa Gebel
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij