Zbiórka Ratujemy łapkę Coli - zdjęcie główne

Ratujemy łapkę Coli

686 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Spałek - awatar

Karolina Spałek

Organizator zbiórki

Witam. Jestem właścicielką 4-leteniej suni owczarka kaukaskiego Coli. Członka naszej rodziny, partnera do zabaw dla 3,5-letniego Janka, psiaka, który chrapie głośniej niż Pan Tata i lubi się głaskać i smyrać bardziej niż Pani Mama :)


Zbieramy na operację naprawienia zerwanego więzadła krzyżowego w tylnej łapce naszej ukochanej PSICY Coli. Pomyślałam, że próbując zebrać coś na takiej akcji niczego nie tracę, a jedynie możemy mniej dotkliwie odczuć finansowo zabieg, proces rehabilitacji oraz wszystkie wizyty u weterynarza, które były i jeszcze będą :( Koszt samej operacji to 3500zł, wizyty u weterynarza do tej pory to koszt około 1000 zł.

Chcemy ulżyć cierpieniu naszej dzielnej Colusi. Wczoraj, tj. 27.06.2019 już miało być po wszystkim, ale już na stole operacyjnym po narkozie wystąpiła wysoka gorączka i operacja nie doszła do skutku - trzeba było ratować psie życie. Teraz tkwimy w małym zawieszeniu ale z tyłu głowy ciągle mamy tą świadomość, że łapka boli. Nie mówiąc o ogromnym stresie, który psiak przeżywa za każdym razem kiedy jedziemy do weta :(

Czekamy teraz na wynik badań krwi czy gorączka była kwestią genetyki psa i nie może mieć podanej zwykłej narkozy wziewnej, czy (lepsza wersja) gorączka spowodowana była warunkami pogodowymi, dużą ilością sierści i stresem. Czeka nas wizyta u groomera i potem dalszy ciąg...

Za wszelką formę pomocy (nawet rady czy np informacje o znajomych groomerach w okolicy Tychów-Mysłowic, weterynarzach, rehabilitantach) będziemy ogromnie wdzięczni.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Karolina Spałek - awatar

    Karolina Spałek

    31.07.19
    31.07.19

    Operacja przełożona po raz kolejny ze względu na panujące w tym terminie upały. Kolejny termin wstępnie na 8.08.2019 ale też będziemy obserwować to co dzieje się w pogodzie. Musimy mieć pewność, że zarówno na sali operacyjnej jak i potem w domu Colusia będzie miała komfortowe warunki termiczne. Dlatego też dalej walczę ze zbiórką! :) Idziemy do przodu jak burza :)

686 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Spałek - awatar

Karolina Spałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena - awatar
Marzena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Hela & Marek - awatar
Kasia Hela & Marek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Gosia Furciaczkowa - awatar
Gosia Furciaczkowa
50
Rezydentka Ela Saranda - awatar
Rezydentka Ela Saranda
10
Karolina Kosik - awatar
Karolina Kosik
10
Helenka - awatar
Helenka
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij