Zbiórka Pomóżmy Paktice żyć bez bólu. - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Paktice żyć bez bólu. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Paktice żyć bez bólu. - zdjęcie główne

Pomóżmy Paktice żyć bez bólu.

846 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Ołdak - awatar

Agnieszka Ołdak

Organizator zbiórki

Paktika to klacz czystwj krwi arabskiej, ma dopiero 5 lat. Niestety los nie podarował jej szczęśliwej młodości. Została kupiona 2 miesiace temu z przerosnietymi kopytami...Została kupiona raczej z żalu niż rozsądku...jako jedyna stala przestraszona i nieufna do czlowieka, zamknięta w boksie. Odcięta od stada. Pytanie dlaczego ? Skoro to piękny i silny koń!  Paktika kulała. Kulała od poczatku. Modlilismy się, że to przez te brzydkie kopyta. Wezwiemy weterynarza...wezwiemy kowala.... Bedzie wszystko ok ! Niestety diagnoza wyszła inna :( klacz pilnie potrzebuje operacji. Kazdy krok sprawia jej ból. Koszt tej operacji to okolo 3.500 tyś. Dochodzą do tego koszty pobytu w klinice, transportu, rechabilitacji,leków ). Noga prawdopodobnie była złamana. Były właściciel twierdzi, że u niego nic się nie wydarzyło. Wyobraźcie sobie jak musiała cierpieć skoro nikt nie udzielił jej pomocy.

Klacz strasznie sie zmieniła w stosunku do człowieka....zaczęła nam ufać. Ma swoje stado i do pełni szczęścia brakuje jej tego by noga przestala sprawiać jej ból. Paktika już nigdy nie bedzie mogła chodzić pod siodłem. Nawet po operacji. Ale bedzie mogla biegać i cieszyć się życiem bez bólu.  Obecny wlasciciel Pati poprosił nas o pomoc! Ma możliwość zwrócenia klaczy ale nie chce z niej zrezygnować! Nie chce gdyż, wie jaki los ją spotka...los najgorszy z możliwych...mimo iż, nigdy nie pogalopują razem, on chce o nią walczyć. Obiecałam, że zrobię wszystko byśmy  ją uratowali. Wierzę w ludzi. Wierzę, że razem ocalimy to cudowne zwierzę. Wierzę w Was!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Ołdak - awatar

  Agnieszka Ołdak

  27.08.2019
  27.08.2019

  Tak noga wygląda z boku :( na pierwszy rzut oka widać, że jest tragicznie. Prosimy o wsparcie. Ta klacz na prawdę jest tego warta !

  Zdjęcie aktualizacji 36 316

846 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Ołdak - awatar

Agnieszka Ołdak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta Pazio - awatar
Edyta Pazio
20
Julia G - awatar
Julia G
50
Ola Pazio - awatar
Ola Pazio
20
Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrianna K - awatar
Adrianna K
20
monika nasilowska - awatar
monika nasilowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij