Zbiórka Pomoc dla OSP Juraszowa - zdjęcie główne

Pomoc dla OSP Juraszowa

4 300 zł  z 84 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Karpierz - awatar

Mariusz Karpierz

Organizator zbiórki

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Juraszowej zwraca się z gorącą prośbą
o wsparcie finansowe naszej jednostki z przeznaczeniem na przeprowadzenie remontu garażu i podjazdu od drogi publicznej do garażu oraz doposażenie
w specjalistyczny osprzęt i ubrania bojowe.

Nasza Jednostka w bieżącym roku została zakwalifikowana do wymiany naszego starego (prawie 50-letniego) samochodu pożarniczego na nowszy. Aby jednak
w pełni użytkować przyszły samochód pożarniczy, konieczne jest przeprowadzenie niezbędnych prac budowalnych związanych z dostosowaniem obecnego garażu – głownie jego wysokości do parametrów obecnych wozów pożarniczych. W tym celu niezbędne jest obniżenie posadzki, a tym samym podjazdu do garażu o około 0,5 m. W związku z tym konieczne jest wykonanie nowej konstrukcji zarówno na podjeździe jak i w garażu oraz nowych nawierzchni – posadzki w garażu i kostki brukowej na podjeździe. Dodatkowy element to zbiornik na nieczystości ciekłe, który ze względu na obecną lokalizację  i kolizję
z planowanym podjazdem do garażu wymaga pilnej przebudowy. Wszelkie planowane do wykonania przez nas roboty budowlane, jak również prace towarzyszące wymagają znacznych nakładów finansowych. 

Mając na względzie odpowiednie przygotowanie infrastruktury dla wspomnianego powyżej samochodu bojowego, dzięki któremu zapewnione zostanie bezpieczeństwo mieszkańców pozwoliliśmy sobie wystąpić do Państwa
z prośbą o dofinansowanie naszych planowanych przedsięwzięć.

Z góry dziękujemy.

Dane Jednostki:

Ochotnicza Straż Pożarna w Juraszowej

Juraszowa 48 , 33-386 Podegrodzie

Status prawny: Stowarzyszenie rejestrowe KRS nr: 0000022884

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 300 zł  z 84 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Karpierz - awatar

Mariusz Karpierz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Przemysław Popardowski - awatar
Przemysław Popardowski
1 000
Stanisława Poręba - awatar
Stanisława Poręba
50
Kamil Tobiasz - awatar
Kamil Tobiasz
100
Radek Ciągło - awatar
Radek Ciągło
500
Dddd - awatar
Dddd
3
Artur Wójcik - awatar
Artur Wójcik
100
Jacek Biel - awatar
Jacek Biel
1 000
Łukasz Jurkowski - awatar
Łukasz Jurkowski
100
Piotr Mędoń - awatar
Piotr Mędoń
100
Marta - awatar
Marta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij