Karmimy Labki w październiku!

1 832 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

 Przychodzi taka pora, kiedy musimy zabezpieczyć naszych podopiecznych na kolejny miesiąc w karmę. Szczęśliwie mamy zabezpieczony wrzesień, ale październik jest już blisko i musimy myśleć w przód. 

Miesięcznie, w zależności od ilości podopiecznych wydajemy na karmę od 2000 zł do 3000 tysięcy złotych.  Od jakiegoś czasu można nas wesprzeć kupując obiadki w sklepie zwierzakowo.pl

Niestety tym razem nie możemy z obiadków wykarmić naszych podopiecznych, więc zakładamy zbiórkę, aby choć kilkoro z nich było zabezpieczonych. 

Wiemy doskonale, że teraz jest kiepski czas, zakończone wakacje, rok szkolny, ale mamy nadzieję, że uzbiera się na choć kilka paczek i będzie lżej w przyjmowaniu kolejnych podopiecznych. Im lżej, tym łatwiej nam podjąć decyzję o wzięcie pod opiekę kolejnych podopiecznych.

Na dzień dzisiejszy pod opieką mamy 15 podopiecznych i kolejno jedzą następujące karmy:

1. Brit Care Adlut

2.Bosh Light

3.Taste of the wild

4.Hills Metabolic

5.Alpha Spirit

6. 4T - karma hipoalergiczna Vet Expert. 

7. Barf

Musimy też wspomnieć, że 3 naszych podopiecznych ma wsparcie w karmieniu od swoich opiekunów z domów tymczasowych, za co serdecznie dziękujemy, gdyż jest to wielkie wsparcie dla naszych działań <3

Chcemy też nadmienić, że dla nas wsparcie w każdej postaci jest na wagę złota i nie musi mieć formy pieniężnej. Każda z wymienionych wyżej karm jest u nas mile widziana i jak dotychczas zawsze można zamówić któremuś z podopiecznych prosto do jego domu tymczasowego. 

A oto nasze psie dzieciaki z poprzednimi karmowymi prezentami :) Obejrzyjcie filmik prawie 15 letniego Tadka jak się cieszy z karmy :)

Komentarze


 • Paula - awatar

  Paula

  05.11.18
  05.11.18

  Mała cegiełka dla cudownych piesków 😉

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.18
  05.10.18

  Następnym razem będzie więcej :-)

1 832 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Majka - awatar
Majka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wioletta - awatar
Wioletta
50
Paula - awatar
Paula
10
Polina - awatar
Polina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij