Karmimy Labki w październiku!

1 832 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

 Przychodzi taka pora, kiedy musimy zabezpieczyć naszych podopiecznych na kolejny miesiąc w karmę. Szczęśliwie mamy zabezpieczony wrzesień, ale październik jest już blisko i musimy myśleć w przód. 

Miesięcznie, w zależności od ilości podopiecznych wydajemy na karmę od 2000 zł do 3000 tysięcy złotych.  Od jakiegoś czasu można nas wesprzeć kupując obiadki w sklepie zwierzakowo.pl

Niestety tym razem nie możemy z obiadków wykarmić naszych podopiecznych, więc zakładamy zbiórkę, aby choć kilkoro z nich było zabezpieczonych. 

Wiemy doskonale, że teraz jest kiepski czas, zakończone wakacje, rok szkolny, ale mamy nadzieję, że uzbiera się na choć kilka paczek i będzie lżej w przyjmowaniu kolejnych podopiecznych. Im lżej, tym łatwiej nam podjąć decyzję o wzięcie pod opiekę kolejnych podopiecznych.

Na dzień dzisiejszy pod opieką mamy 15 podopiecznych i kolejno jedzą następujące karmy:

1. Brit Care Adlut

2.Bosh Light

3.Taste of the wild

4.Hills Metabolic

5.Alpha Spirit

6. 4T - karma hipoalergiczna Vet Expert. 

7. Barf

Musimy też wspomnieć, że 3 naszych podopiecznych ma wsparcie w karmieniu od swoich opiekunów z domów tymczasowych, za co serdecznie dziękujemy, gdyż jest to wielkie wsparcie dla naszych działań <3

Chcemy też nadmienić, że dla nas wsparcie w każdej postaci jest na wagę złota i nie musi mieć formy pieniężnej. Każda z wymienionych wyżej karm jest u nas mile widziana i jak dotychczas zawsze można zamówić któremuś z podopiecznych prosto do jego domu tymczasowego. 

A oto nasze psie dzieciaki z poprzednimi karmowymi prezentami :) Obejrzyjcie filmik prawie 15 letniego Tadka jak się cieszy z karmy :)

Komentarze


 • Paula - awatar

  Paula

  05.11.18
  05.11.18

  Mała cegiełka dla cudownych piesków 😉

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.18
  05.10.18

  Następnym razem będzie więcej :-)

1 832 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Majka - awatar
Majka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wioletta - awatar
Wioletta
50
Paula - awatar
Paula
10
Polina - awatar
Polina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij