Zbiórka Dla 6 Puchatków na nowe życie - miniaturka zdjęcia

Dla 6 Puchatków na nowe życie Jak założyć taką zbiórkę?

Dla 6 Puchatków na nowe życie

97 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wiśniewska - awatar

Małgorzata Wiśniewska

Organizator zbiórki

Pod naszą opiekę trafiła kocia rodzinka, mama i aż szóstka kociaków. Pralinka to najdzielniejsza mama na świecie, bardzo troszczyła się o swoje potomstwo. Bytowała w centrum miasta w nieprzychylnej okolicy dla kotów. Kocia mama schowała swoje dzieci w kompostowniku. Kilka dni zajęło nam namierzenie rodziny a potem wyłapanie. 

To był ostatni moment na ratowanie oczu.

Cała szóstka maluchów ma koci katar, kotki są zarobaczone. 

Mama Pralinka jest tak chuda, że czuć na jej małym ciałku każdą kosteczkę.

Bardzo prosimy o wsparcie kocie rodziny Puchatków. Podarujmy im wspólnie lepsze życie. Pomóżcie nam wyrwać je z bezdomności. 

Zbieramy na pokrycie kosztów utrzymania kotków ich leczenie, żwirek, karmę. Badania dla mamy.

Kociaki są pod opieką Akcji Dobre Serce

Nasze działania możesz śledzić tu: https://www.facebook.com/Dobresercedlazwierzat/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
97 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wiśniewska - awatar

Małgorzata Wiśniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Remigiusz Krukowski - awatar
Remigiusz Krukowski
20
Anka Szachniewicz - awatar
Anka Szachniewicz
20
Zofia Kotka - awatar
Zofia Kotka
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Grazyna - awatar
Grazyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij