
Witam z związku z rozprzestrzeniania się koronawirusa u mnie jak i u wielu innych ludzi jest kiepska sytuacja ludzie przestałi pracować a co się z tym wiąże każdy wie. Brak środków do życia więc proszę was ludzie o malutka pomoc każdy grosz na wagę złote...
Pamiętaj dobro wraca z podwójna siłą....
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!