Zbiórka Malwina - URATUJMY JEJ ŻYCIE !!! - zdjęcie główne

Malwina - URATUJMY JEJ ŻYCIE !!!

56 589 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 491 osób
Pat Rycja - awatar

Pat Rycja

Organizator zbiórki

Mam na imię Patrycja, za punkt honoru postawiłam sobie, że zrobię co w mojej mocy żeby zebrać potrzebną sumę pieniędzy dla mojej koleżanki Malwiny, chorej na raka piersi. 

Sama nie jestem w stanie, dlatego Was, moich przyjaciół, znajomych i nieznajomych proszę o pomoc... suma jaką potrzebujemy to TYLKO I AŻ 50 tysięcy złotych. 

Wierzę w siłę internetu, wierzę w siłę ludzi, którzy umieją pomagać w takich sytuacjach, wierzę że się uda !!! MUSI SIĘ UDAĆ !!!

Proszę udostępniajcie.... jeżeli Wy nie możecie wpłacić żadnej kwoty może zrobić to któryś z Waszych przyjaciół/znajomych widzący ten apel. DZIĘKUJĘ !!!

Przeczytajcie słowa, które napisała Malwina: 

"Mam na imię Malwina, mam 31 lat i dwóch synów - 12 letniego Kamila i 3 letniego Marcela. Mam też JEGO - najgorszy z możliwych i najbardziej agresywny - rak piersi HER 2 - dodatni z przerzutami do węzłów chłonnych.

Rak zaatakował mnie, gdy przestałam karmić syna. Podczas kąpieli wyczułam w lewej piersi guza (twardy, duży). Już po badaniu USG (w dniu urodzin mężą) wiadomo było, że to nowotwór złośliwy. Załamałam się. Przerażenie odebrało mi zdolność racjonalnego myślenia. Dalej wszystko potoczyło się jak we śnie, a raczej jak w koszmarze, onkologicznym koszmarze, w który zmieniło się moje życie. Ja, która dotąd opiekowałam się bliskimi - żona i matka - stałam się pacjentką oddziału onkologicznego, która sama wymagała opieki (nadal jej wymagam). Wówczas też moje szczęście okazało się być kruche jak porcelana, zniknęło bezpieczeństwo, od tej pory otaczała mnie śmierć. Powtarzałam sobie jednak, że zwyciężę w tej walce, w walce z rakiem, bo przecież mam tyle rzeczy do zrobienia. Nie mogłam się załamać. Co trzy tygodnie chodziłam do szpitala na chemię (przyjęłam 2 cykle), przechodziłam ją przez pierwsze 5 dni koszmarnie, słaniałam się na nogach. Nie byłam w stanie sama zająć się dziećmi, ogarnąć siebie, domu, niczego. 3-ci cykl chemii miał byc poprzedzony wszysciem portu, niestety nieudanym, zakończonym poważnymi powikłaniami:

- uszkodzeniem opłucnej

- krwiakiem i położeniem końcówki cewnika w nieprawidłowym miejscu - koniec drenu widoczny w prawej jamie opłucnej

Chemia wstrzymana na 7 tygodni, cykl leczenia zmieniony z przyczyn ode mnie zupełnie niezależnych. Pomóc mi może a zarazem uratować życie nierefundowany lek - PERJETA - stosowany w leczeniu chorych na raka piersi. To jedyna szansa na to by moi synowie Kamil i Marcel mieli mamę...

Lek PERJETA podawany jest dożylnie, przez kroplówkę, jak chemia - w szpitalu, jednorazowe podanie to koszt rzędu 11 tysięcy złotych i tak co 3 tygodnie (łączna kwota to ok. 50.000 złotych). Taka jest cena za moje życie. Za to, że dostanę szansę patrzeć na moje dzieci jak dorastają. Chcę tylko żyć i być mamą, żoną, córką, siostrą, o to proszę.

Modlę się o cud, żeby znalazły się środki na PERJETA, żebym mogła wyzdrowieć.

Proszę wszystkich, którzy mogą pomóc - BĄDŹCIE MOIM CUDEM !!!

Nie mogę, nie chcę umrzeć..."

Aktualizacje


 • Pat Rycja - awatar

  Pat Rycja

  24.05.2019
  24.05.2019

  Kochani.... minął rok od kiedy zebraliście swoje siły i udostępniliście swoje SERCA pomagając Malwinie, chorującej na raka... Dziś mogę Wam napisać, że dzięki WAM za zebrane pieniążki Malwina mogła zakpić drogi lek, który zadziałał i uratował jej życie !!! Jest po wielu miesiącach walki, która się już zakończyła. Najgorsze za nią... Dziś... jeszcze raz, ale ostatni raz... WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJĘ, w imieniu Malwiny i swoim. Miejcie w swoim sercu iskierkę wiedzy, ŻE SIĘ UDAŁO !!!
  patrycja

  Zdjęcie aktualizacji 31 786

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Jozefa M - awatar

  Jozefa M

  29.05.2018
  29.05.2018

  Życzę Tobie zdrówka kochana

 • Marta Ochal-Nowaczyk - awatar

  Marta Ochal-Nowaczyk

  28.05.2018
  28.05.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Paulina kaminska-Rusak - awatar

  Paulina kaminska-Rusak

  26.05.2018
  26.05.2018

  Dużo zdrówka !

 • Małgorzata Tyczyńska - awatar

  Małgorzata Tyczyńska

  26.05.2018
  26.05.2018

  Trzymam kciuki,musi się udać :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.2018
  26.05.2018

  Czy Perjeta bedzie brana razem z Herceptin i chemoterapia???? To wazne! Zdrowia!

56 589 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 491 osób
Pat Rycja - awatar

Pat Rycja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 491

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paul Halina - awatar
Paul Halina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jozefa M - awatar
Jozefa M
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz Śnioch - awatar
Łukasz Śnioch
50
Żaneta - awatar
Żaneta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij