Zbiórka Malwina - URATUJMY JEJ ŻYCIE !!! - zdjęcie główne

Malwina - URATUJMY JEJ ŻYCIE !!!

56 589 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 491 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Pat Rycja - awatar

Pat Rycja

Organizator zbiórki

Mam na imię Patrycja, za punkt honoru postawiłam sobie, że zrobię co w mojej mocy żeby zebrać potrzebną sumę pieniędzy dla mojej koleżanki Malwiny, chorej na raka piersi. 

Sama nie jestem w stanie, dlatego Was, moich przyjaciół, znajomych i nieznajomych proszę o pomoc... suma jaką potrzebujemy to TYLKO I AŻ 50 tysięcy złotych. 

Wierzę w siłę internetu, wierzę w siłę ludzi, którzy umieją pomagać w takich sytuacjach, wierzę że się uda !!! MUSI SIĘ UDAĆ !!!

Proszę udostępniajcie.... jeżeli Wy nie możecie wpłacić żadnej kwoty może zrobić to któryś z Waszych przyjaciół/znajomych widzący ten apel. DZIĘKUJĘ !!!

Przeczytajcie słowa, które napisała Malwina: 

"Mam na imię Malwina, mam 31 lat i dwóch synów - 12 letniego Kamila i 3 letniego Marcela. Mam też JEGO - najgorszy z możliwych i najbardziej agresywny - rak piersi HER 2 - dodatni z przerzutami do węzłów chłonnych.

Rak zaatakował mnie, gdy przestałam karmić syna. Podczas kąpieli wyczułam w lewej piersi guza (twardy, duży). Już po badaniu USG (w dniu urodzin mężą) wiadomo było, że to nowotwór złośliwy. Załamałam się. Przerażenie odebrało mi zdolność racjonalnego myślenia. Dalej wszystko potoczyło się jak we śnie, a raczej jak w koszmarze, onkologicznym koszmarze, w który zmieniło się moje życie. Ja, która dotąd opiekowałam się bliskimi - żona i matka - stałam się pacjentką oddziału onkologicznego, która sama wymagała opieki (nadal jej wymagam). Wówczas też moje szczęście okazało się być kruche jak porcelana, zniknęło bezpieczeństwo, od tej pory otaczała mnie śmierć. Powtarzałam sobie jednak, że zwyciężę w tej walce, w walce z rakiem, bo przecież mam tyle rzeczy do zrobienia. Nie mogłam się załamać. Co trzy tygodnie chodziłam do szpitala na chemię (przyjęłam 2 cykle), przechodziłam ją przez pierwsze 5 dni koszmarnie, słaniałam się na nogach. Nie byłam w stanie sama zająć się dziećmi, ogarnąć siebie, domu, niczego. 3-ci cykl chemii miał byc poprzedzony wszysciem portu, niestety nieudanym, zakończonym poważnymi powikłaniami:

- uszkodzeniem opłucnej

- krwiakiem i położeniem końcówki cewnika w nieprawidłowym miejscu - koniec drenu widoczny w prawej jamie opłucnej

Chemia wstrzymana na 7 tygodni, cykl leczenia zmieniony z przyczyn ode mnie zupełnie niezależnych. Pomóc mi może a zarazem uratować życie nierefundowany lek - PERJETA - stosowany w leczeniu chorych na raka piersi. To jedyna szansa na to by moi synowie Kamil i Marcel mieli mamę...

Lek PERJETA podawany jest dożylnie, przez kroplówkę, jak chemia - w szpitalu, jednorazowe podanie to koszt rzędu 11 tysięcy złotych i tak co 3 tygodnie (łączna kwota to ok. 50.000 złotych). Taka jest cena za moje życie. Za to, że dostanę szansę patrzeć na moje dzieci jak dorastają. Chcę tylko żyć i być mamą, żoną, córką, siostrą, o to proszę.

Modlę się o cud, żeby znalazły się środki na PERJETA, żebym mogła wyzdrowieć.

Proszę wszystkich, którzy mogą pomóc - BĄDŹCIE MOIM CUDEM !!!

Nie mogę, nie chcę umrzeć..."

Aktualizacje


 • Pat Rycja - awatar

  Pat Rycja

  24.05.2019
  24.05.2019

  Kochani.... minął rok od kiedy zebraliście swoje siły i udostępniliście swoje SERCA pomagając Malwinie, chorującej na raka... Dziś mogę Wam napisać, że dzięki WAM za zebrane pieniążki Malwina mogła zakpić drogi lek, który zadziałał i uratował jej życie !!! Jest po wielu miesiącach walki, która się już zakończyła. Najgorsze za nią... Dziś... jeszcze raz, ale ostatni raz... WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJĘ, w imieniu Malwiny i swoim. Miejcie w swoim sercu iskierkę wiedzy, ŻE SIĘ UDAŁO !!!
  patrycja

  Zdjęcie aktualizacji 31 786

Komentarze


 • Jozefa M - awatar

  Jozefa M

  29.05.2018
  29.05.2018

  Życzę Tobie zdrówka kochana

 • Marta Ochal-Nowaczyk - awatar

  Marta Ochal-Nowaczyk

  28.05.2018
  28.05.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Paulina kaminska-Rusak - awatar

  Paulina kaminska-Rusak

  26.05.2018
  26.05.2018

  Dużo zdrówka !

 • Małgorzata Tyczyńska - awatar

  Małgorzata Tyczyńska

  26.05.2018
  26.05.2018

  Trzymam kciuki,musi się udać :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.2018
  26.05.2018

  Czy Perjeta bedzie brana razem z Herceptin i chemoterapia???? To wazne! Zdrowia!

56 589 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 491 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Pat Rycja - awatar

Pat Rycja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 491

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paul Halina - awatar
Paul Halina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jozefa M - awatar
Jozefa M
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz Śnioch - awatar
Łukasz Śnioch
50
Żaneta - awatar
Żaneta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij