Zbiórka Michałek, Klara i Lusia - zdjęcie główne

Michałek, Klara i Lusia

565 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Zerbst-Michalak - awatar

Anna Zerbst-Michalak

Organizator zbiórki


Witam serdecznie na bazarku zorganizowanym na rzecz kilku kotków: Michałek, Klara i Lusia. 

Michałek to kotek, który urodził się z wadą genetyczną, miał niedorozwój łapek. Miał nie chodzić. Jednak dzięki fachowej pomocy lekarza weterynarii dziś Michałek potrafi samodzielnie chodzić, choć do pełni sprawności jeszcze trochę drogi przed nim.

Lusia, to kotka która przeszła długą drogę, walkę o odzyskanie sprawności w tylnych łapkach po tym jak miała uraz kręgosłupa, połamana miednice, brak czucia głębokiego i wiele innych obrażeń wew. Niestety urazy okazały się zbyt silne i poważne. Jednak w tym momencie potrzebne są zabiegi na wzmocnienie kręgosłupa, mięśni.

Klara to kotka, która kiedyś miała dom, potem wylądowała na ulicy. Dokarmiana, zaufała na nowo człowiekowi i pozwoliła nam sobie pomóc. Zabrana do domu tymczasowego wraca do formy, czeka na sterylizacje.

Wszystko to kosztuje, stąd pomysł zorganizowania zbiórki  :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
565 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Zerbst-Michalak - awatar

Anna Zerbst-Michalak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Lucyna Klorek - awatar
Lucyna Klorek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata B. - awatar
Beata B.
50
Ania Przeniczna - awatar
Ania Przeniczna
40
Kasia i Piotr Jabłecki - awatar
Kasia i Piotr Jabłecki
72
Justyna Fornalak - awatar
Justyna Fornalak
80
Natalia Puszczewicz - awatar
Natalia Puszczewicz
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
82
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Paulina Ziętek - awatar
Paulina Ziętek
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij