W historii Lusi są same znaki zapytania. I same przykre wnioski.
Co ta rasowa kotka robiła sama w środku lasu?
Dlaczego Lusia ma microchip, który nie jest zarejestrowany?
Jak doszło do tego, że jest nosicielką FIV…?Lusię na spacerze znalazły osoby, które mimo że same nie miały zwierząt, postanowiły zareagować i zabrać ją ze sobą. Widziały, że kotka potrzebuje pomocy! Kotka była wyczerpana, zaniedbana i widocznie wychudzona!
Niestety, w lecznicy okazało się, że ma też FIV, co potem potwierdziły kolejne testy.
Ale to niestety nie wszystko, kiedy Lusia trafiła do kliniki całodobowej na diagnostykę, okazało się… że ma zapalenie ropne macicy i musi NATYCHMIAST trafić na stół operacyjny!*
Możemy się tylko domyślać jaka była historia Lusi. Nie raz mieliśmy do czynienia z hodowcami. Wiemy, że kotka, która się zestarzeje i już nie rodzi miotów na sprzedaż, staje się niepotrzebna…
Lusia została oceniona na 10 lat.
A dodatkowo, jeśli kotka jest chora - będzie tylko skarbonką…
Jedni oddają takie koty w “dobre ręce”, do “dobrych domów”, nawet po wielu wspólnych latach. To biznes a nie miejsce na sentymenty.
Lusia się zużyła i ktoś zwyczajnie się jej pozbył, to nie może być przypadek - sama przecież nie poszła do lasu…
Teraz Lusia zostawia za sobą stare życia i rozpoczyna nowe. O ile się uda, bo stan Lusi jest nadal słaby a kotka źle czuje się po zabiegu.
Ma problemy z apetytem. I nic dziwnego! W USG widać zapalenie trzustki i żołądka…!Konieczne będzie leczenie i codzienne kroplówki…
Prosimy o pomoc! Koszt samego zabiegu to 1300 zł. a do tego dochodzi mnóstwo badań, hospitalizacja, leki, kroplówki… Potrzebujemy Was!
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Małgorzata
Kotku wyzdrowiejesz, trzymam kciuki