Aleksandra Mrr
Kolejny obrazek
"zdrowy" na spacerze


Kochani
Pomocy
Nasz Kochany pies wpadł pod samochód i ma połamane nogi. Nasza córka płaczę z tęsknoty i bólu. Stale o Nim mówi i maluję na obrazkach a Nas po prostu nie stać na operacje po usłyszeniu kwoty jesteśmy załamani
Błagam o pomoc każdy grosz się przyda
Piesek jest ogólnie pechowcem najpierw Bebeszjoza pomimo zabezpieczeniu u weterynarza, leczenie transwuzja itd koszt 2000pln a teraz to... Pomóżcie Nam odmienić Los Tego Pechowca.. A może już będzie ok, może do 3 razy sztuka :/
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!