Kamila Maj
To ja Wojtuś pomożecie każda złotówka ma moc


Wojtuś przyszedł na świat po trudnym porodzie. Miał być zdrowy… Niestety już w trzecim miesiącu życia zaczęły się problemy z oddychaniem, duszności i mokry kaszel.
Diagnoza była druzgocąca, wrodzona, ciężka astma. Z czasem pojawiały się kolejne niepokojące objawy, a w styczniu 2025 roku potwierdzono u synka autyzm.
Dziś Wojtuś wymaga stałej opieki, intensywnej rehabilitacji i specjalistycznego leczenia. Częste infekcje wykluczają przedszkole, a nadwrażliwość i problemy z równowagą nie pozwalają mi nawet na chwilę odejść od synka. Nie mogę podjąć pracy, a koszty leczenia przerosły nasze możliwości…
Prosimy o dalsze wsparcie, bo walczymy o to, by nasz synek mógł oddychać, rozwijać się i żyć bez bólu.
https://www.siepomaga.pl/wojciech-maj
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!