Zbiórka Operacja znalezionego szczeniaka - zdjęcie główne

Operacja znalezionego szczeniaka

2 121 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szczeniak Tajson - awatar

Szczeniak Tajson

Organizator zbiórki

Niespełna dwumiesięczny szczeniak został znaleziony na środku ulicy obok rozjechanego przez samochód braciszka. Ma przetrącona miednice i roztrzaskane biodro. Nie może stanąć na tylnie łapy. Bardzo cierpi. Każdego dnia musi dostawać zastrzyki przeciwbólowe. Jest szansa poskładania biodra i miednicy ale wymaga to kosztownej operacji. Bez operacji Lekarz weterynarii daje mu szanse na ruszenie ogonkiem do piątku, jeśli nie będzie trzeba dać mu zastrzyk usypiajacy aby skrócić jego cierpienie. Proszę, pomóż nam uratować mu życie, zostało mało czasu!!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Szczeniak Tajson - awatar

  Szczeniak Tajson

  18.10.21
  18.10.21

  Kochani! Ponieważ wiemy, ile wysiłku kosztowała was pomoc dla małego psiaka, wiemy też, że niektórzy z was oddali dla Tajsona ostatnie swoje oszczędności rozbijając skarbonkę, dlatego też jesteśmy bardzo wdzięczni i pełni podziwu. A ponieważ pieniazki które przekazaliście były przeznaczone na ratowanie życia, uznaliśmy, że najrozsądniej będzie aby właśnie na taki cel trafiły. Dlatego też wasze pieniążki przekazujemy na ratowanie życia 10 miesięcznego Dawidka, który umiera na raka. https://www.siepomaga.pl/wplata/ydSLyNWo

  Zdjęcie aktualizacji 76 751

2 121 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szczeniak Tajson - awatar

Szczeniak Tajson

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Błażej - awatar
Błażej
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adaz - awatar
Adaz
5
Emilia Winiarska - awatar
Emilia Winiarska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij