Zbiórka Konsultacja - zdjęcie główne

Konsultacja

359 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Wujczak - awatar

Marzena Wujczak

Organizator zbiórki

 Jestem znajomą Beatki, która poprosiła mnie o pomoc. Proszę ludzi dobrego serca o pomoc. Pomóżmy spełnić jej marzenie  :) 

30-letnia Beata urodziła się z Mózgowym Porażeniem Dzięciecym porusza się na wózku             i kulach na krótkich dystansach lub przy pomocy osób drugich. Jej marzeniem jest stanąć samodzielnie na nogach. Nadzieją jest operacja w USA  ale wcześniej musi być skonsultowana przez dr Paley, która ma się odbyć w Polsce w dniach 2-12  Maja 2017 r. koszt konsultacji to 750 Euro. Dlatego prowadzi zbiórkę na Pomagam.pl z której fundusz ma przeznaczyć na konsultację.

Dzięki wielkie wszystkim za wsparcie i zaganżowanie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.02.2017
    03.02.2017

    Warto jest pomagać, dzięki temu świat i my stajemy się lepsi! :)

359 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Wujczak - awatar

Marzena Wujczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mężczyzna - awatar
Mężczyzna
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marzena Wujczak - awatar
Marzena Wujczak
30
Liliana - awatar
Liliana
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij