
Kochani,♥️
Od ponad 20 lat żyję z bardzo rzadką chorobą, która każdego dnia wpływa na moje życie i stawia przede mną kolejne wyzwania. Mimo przeciwności staram się nie tracić nadziei i walczyć o jak najlepszą sprawność oraz samodzielność.
W 2018 roku mój stan zdrowia znacznie się pogorszył. Wtedy po raz pierwszy zwróciłam się o pomoc i dzięki ludziom o ogromnych sercach mogłam skorzystać z leczenia oraz intensywnej rehabilitacji. To dzięki Waszemu wsparciu udało mi się poprawić swoją sprawność i z większą nadzieją patrzeć w przyszłość.
Niestety w ostatnim roku pojawiły się kolejne problemy zdrowotne – dołączyły kłopoty z sercem, utrata masy w rękach i stany lękowe. Zmieniłam również klinikę i trafiłam pod opiekę neurolog, która dała mi nadzieję na nowe możliwości leczenia. Wyniki moich badań zostały wysłane do Niemiec i czekam na ich ocenę, która pomoże wybrać najlepszą drogę dalszej terapii.
Moja choroba powoduje zanik mięśni w rękach, przez co mam trudności z ich podnoszeniem i większe ograniczenia ruchowe. Zmagam się także z dysfagią, czyli problemami z przełykaniem, dlatego nawet zwykły posiłek wymaga ode mnie czasu i cierpliwości. Mimo tych trudności staram się żyć aktywnie i nie poddawać się.
Największą pomocą jest dla mnie regularna rehabilitacja. Dzięki niej mogę lepiej funkcjonować, zachować sprawność i dłużej cieszyć się samodzielnością. Niestety częstsze turnusy rehabilitacyjne, badania i leczenie wiążą się z coraz większymi kosztami. Ale kiedy jestem na turnusie rehabilitacyjnym czuję się zdecydowanie lepiej, wszystkie ćwiczenia są odpowiednio dobrane dla mnie, i moja siła się zwiększa. Każdy najmniejszy sukces, cieszy mnie podwójnie 🥹 Kwota podana w zbiórce pomoże mi w kolejnych turnusach.
Dlatego z całego serca proszę o wsparcie mojej zbiórki. Każda pomoc ma ogromne znaczenie i daje mi szansę na dalszą walkę o lepsze życie.
Proszę również o modlitwę. To właśnie wiara daje mi siłę i nadzieję każdego dnia. Wierzę, że z pomocą dobrych ludzi i Bożego prowadzenia uda mi się przejść przez kolejne etapy leczenia.
Dziękuję za każde okazane serce, za każdą wpłatę, udostępnienie i modlitwę. Wasze wsparcie jest dla mnie bezcenne.♥️♥️
Otaczam każdą osobę modlitwą i Dziękuję 🥹♥️
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Janusz sebastianski
Powodzenia w leczeniu
Anonimowy Darczyńca
❤️ Wiem, że się uda ❤️
Kamil Stańczak
Trzymaj się Klaudia, wysylam Ci duzo dobrej energi
Piotrek
Powodzenia!
Jerzy
Wytrwałości !