Zbiórka Wyprawka do domu dla Cudaka - miniaturka zdjęcia

Wyprawka do domu dla Cudaka

Zbiórka Wyprawka do domu dla Cudaka - zdjęcie główne

Wyprawka do domu dla Cudaka

1 290 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 

Cudak jest około 14-letnim, schorowanym  psem.

Trafił do nas w marcu tego roku, jego wygląd oraz stan zaniedbania jasno wskazywał, że Cudak nie miał łatwego życia.

U psiaka stwierdzono chorą trzustkę, oraz początki demencji, piesek całymi dniami drepcze w kółeczko, nie sposób przejść obok niego obojętnie, swoim wyglądem oraz zachowaniem wzbudza litość, lecz do tej pory nikt nie zdecydował się na jego adopcję.

Kiedy myśleliśmy, że Cudak zostanie z nami do końca swojego życia, na jego drodze stanęła wspaniała rodzina, która chce dać mu ciepły dom pełen miłości.

Niestety utrzymanie Cudaczka wiążę się z dużymi kosztami, karma sucha oraz mokra Gastro, do tego dochodzą leki, podkłady higieniczne itd. 

Dlatego postanowiliśmy przygotować mu wyprawkę na start nowego życia i zakupić zapasy potrzebnych leków, karmy oraz akcesoriów.

Wierzymy, że z Państwa pomocą się uda! A ogromne koszty nie staną na przeszkodzie, aby pies trafił do prawdziwego domu w którym dożyje w spokoju i miłości reszty swoich dni.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot

  27.11.20
  27.11.20

  Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie Cudaka! Z radością informujemy że Cudaczek opuścił już schronisko i przeprowadził się do własnego Domu :) Nasze serca przepełnia radość z faktu, że ten seniorek zazna jeszcze ciepła domowego w jesieni życia <3 Zbiórka pozostaje otwarta - Cudaka można nadal wspierać w pobycie na seniorskim DT, wszystkie wpłaty zainwestujemy w potrzebne leki oraz suplementy, które przekażemy nowemu Opiekunowi Cudaka :)

  Zdjęcie aktualizacji 58 797

1 290 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 43

Wacław - awatar
Wacław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
28
.... - awatar
....
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kinga - awatar
Kinga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij