Zbiórka Cukrzyca bez granic - zdjęcie główne

Cukrzyca bez granic

17 810 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

‼️ Najsłodsi_sze! ‼️

🇺🇦 Jesteśmy grupą bardzo silnych osób, które przypadkowo związała ze sobą cukrzyca. Nie tylko w Polsce, nie tylko w internecie. 

🇺🇦 Wszyscy solidaryzujemy się z Ukrainą, z osobami pozostającymi w kraju i tymi szukających w nas wsparcia. Osobom z cukrzycą, bez odpowiedniej pomocy, grozi dodatkowe niebezpieczeństwo – musimy tu dla nich być. Chociaż tyle zrobić możemy. 

🇺🇦 Jako Fundacja Najsłodsi zbieramy: 

 • glukometry,
 • paski do glukometrów,
 • peny,
 • igły, wkłucia,
 • w sumie wszystkie artykuły cukrzycowe – POZA INSULINĄ. 


🇺🇦 Wszystkie pieniądze zebrane przez tę zrzutkę zostaną wykorzystane do zakupienia powyższych rzeczy lub do bezpośredniego wsparcia finansowego ukraińskich cukrzyków, w związku z ich chorobą. 

🇺🇦 Chcesz nam coś przekazać – napisz do nas w wiadomości prywatnej przez Facebooka lub Instagrama. Przekażemy ci wszystkie szczegóły. 

🇺🇦 Rzeczy na ten moment przekazujemy do instytucji pomocowych, lekarzy i działaczy cukrzycowych. Mamy z nimi stały kontakt, zagwarantowany transport samochodowy z terenu Polski. 

————

Найсолодші! Наша спільнота не лише підсолоджує один одного, вона не лише надсилає меми та цукрових єдинорогів. Ми група дуже сильних людей, яких випадково між собою об'єднав цукровий діабет. Не тільки в Польщі, не тільки в Інтернеті. Ми знаємо, що ви це відчуваєте і знаєте. Ми всі висловлюємо свою солідарність з Україною, з тими, хто залишається в країні, з тими, хто шукає в нас підтримки. Люди з цукровим діабетом без належної допомоги стикаються з додатковою небезпекою – ми повинні їм допомогти. Принаймні ми можемо це зробити.

Разом з Адою ми організовуємо дві допомоги – матеріальну та фінансову.

1. Ми збираємо:
- глюкометри
- тест-смужки до глюкометра
- Шприц-ручки
- Голки до шприц-ручок та катетери

2. Усі кошти, зібрані від пожертвування, будуть використані на придбання вищевказаних речей або на безпосередню підтримку українських діабетиків у зв'язку з їх хворобою

Хочете щось нам передати - пишіть у приватні повідомлення! Ми надамо вам усі деталі.


Наразі ми жертвуємо речі на допомогу закладам, лікарям та діабетичним активістам. У нас з ними постійний зв'язок, гарантований транспорт.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Proglikemia - awatar

  Proglikemia

  21.03.2022
  21.03.2022

  Z gratulacjami dla @sugarwoman_ za przepłynięcie 20 kilometrów na Otyliadzie! Dziękujemy, że możemy wspólnie wspomóc tak ważny cel. Z pozdrowieniami, Zespół Proglikemia Oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.03.2022
  02.03.2022

  Dla dobra i zdrowia🍀🍀🙏

17 810 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 126

Kasia Żurek - awatar
Kasia Żurek
50
Kuba Guziel - awatar
Kuba Guziel
10
Proglikemia - awatar
Proglikemia
5 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Pomoc dla ukraińskich diabetyków. - awatar
Pomoc dla ukraińskich diabetyków.
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
35
Ewa B. - awatar
Ewa B.
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij