Zbiórka Cukrzyca bez granic - zdjęcie główne

Cukrzyca bez granic

17 810 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób

‼️ Najsłodsi_sze! ‼️

🇺🇦 Jesteśmy grupą bardzo silnych osób, które przypadkowo związała ze sobą cukrzyca. Nie tylko w Polsce, nie tylko w internecie. 

🇺🇦 Wszyscy solidaryzujemy się z Ukrainą, z osobami pozostającymi w kraju i tymi szukających w nas wsparcia. Osobom z cukrzycą, bez odpowiedniej pomocy, grozi dodatkowe niebezpieczeństwo – musimy tu dla nich być. Chociaż tyle zrobić możemy. 

🇺🇦 Jako Fundacja Najsłodsi zbieramy: 

 • glukometry,
 • paski do glukometrów,
 • peny,
 • igły, wkłucia,
 • w sumie wszystkie artykuły cukrzycowe – POZA INSULINĄ. 


🇺🇦 Wszystkie pieniądze zebrane przez tę zrzutkę zostaną wykorzystane do zakupienia powyższych rzeczy lub do bezpośredniego wsparcia finansowego ukraińskich cukrzyków, w związku z ich chorobą. 

🇺🇦 Chcesz nam coś przekazać – napisz do nas w wiadomości prywatnej przez Facebooka lub Instagrama. Przekażemy ci wszystkie szczegóły. 

🇺🇦 Rzeczy na ten moment przekazujemy do instytucji pomocowych, lekarzy i działaczy cukrzycowych. Mamy z nimi stały kontakt, zagwarantowany transport samochodowy z terenu Polski. 

————

Найсолодші! Наша спільнота не лише підсолоджує один одного, вона не лише надсилає меми та цукрових єдинорогів. Ми група дуже сильних людей, яких випадково між собою об'єднав цукровий діабет. Не тільки в Польщі, не тільки в Інтернеті. Ми знаємо, що ви це відчуваєте і знаєте. Ми всі висловлюємо свою солідарність з Україною, з тими, хто залишається в країні, з тими, хто шукає в нас підтримки. Люди з цукровим діабетом без належної допомоги стикаються з додатковою небезпекою – ми повинні їм допомогти. Принаймні ми можемо це зробити.

Разом з Адою ми організовуємо дві допомоги – матеріальну та фінансову.

1. Ми збираємо:
- глюкометри
- тест-смужки до глюкометра
- Шприц-ручки
- Голки до шприц-ручок та катетери

2. Усі кошти, зібрані від пожертвування, будуть використані на придбання вищевказаних речей або на безпосередню підтримку українських діабетиків у зв'язку з їх хворобою

Хочете щось нам передати - пишіть у приватні повідомлення! Ми надамо вам усі деталі.


Наразі ми жертвуємо речі на допомогу закладам, лікарям та діабетичним активістам. У нас з ними постійний зв'язок, гарантований транспорт.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Proglikemia - awatar

  Proglikemia

  21.03.2022
  21.03.2022

  Z gratulacjami dla @sugarwoman_ za przepłynięcie 20 kilometrów na Otyliadzie! Dziękujemy, że możemy wspólnie wspomóc tak ważny cel. Z pozdrowieniami, Zespół Proglikemia Oficjalny dystrybutor Dexcom w Polsce

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.03.2022
  02.03.2022

  Dla dobra i zdrowia🍀🍀🙏

17 810 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób

Wpłaty: 126

Kasia Żurek - awatar
Kasia Żurek
50
Kuba Guziel - awatar
Kuba Guziel
10
Proglikemia - awatar
Proglikemia
5 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Pomoc dla ukraińskich diabetyków. - awatar
Pomoc dla ukraińskich diabetyków.
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
35
Ewa B. - awatar
Ewa B.
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij