Zbiórka Choroba Cushinga u Diany-pomóżmy - miniaturka zdjęcia

Choroba Cushinga u Diany-pomóżmy

Zbiórka Choroba Cushinga u Diany-pomóżmy - zdjęcie główne

Choroba Cushinga u Diany-pomóżmy

572 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Aneta Mizielińska - awatar

Aneta Mizielińska

Organizator zbiórki

Witajcie! 

Jestem właścicielką cudownej suczki Diany od 11lat. 

Znalazłyśmy się w przykrych okolicznościach... Gdyż ludzie bez serca wyrzucili ją w środku lasu jak była małym kudłatym szczeniakiem. I od tamtej pory zawsze, wszędzie razem. Pilnowałam zdrowia, szczepień, diety... To bardzo mądra, energiczna suczka-z wielką cierpliwością do mojego syna, który na dobranoc ją tuli i całuje :) Nie było nigdy poważniejszych problemów zdrowotnych do teraz....Nagle kudłacz zaczął tracić sierść. Zaniepokojona udałam się do weterynarza na kompleks badań krwi. Diagnoza bardzo mnie zaniepokoiła. Badania wykazały problem z tarczycą, po miesiącu podawania leków, ponowne badania krwi i moczu. I kolejna zła diagnoza... Choroba Cushinga- jest wieloukładowym zaburzeniem hormonalnym, przejawiającym się w nadmiernym wytwarzaniu kortyzolu przez nadnercza i jego długotrwałym oddziaływaniem na organizm. Mogę sprawić by Diana znów miała piękną sierść, zdrowie psychiczne i fizyczne dzięki bardzo drogiemu leku o nazwie Vetoryl 60mg. Nie ma zamiennika tego leku, a sam lek jest poza moim zasięgiem finansowym. Ale będę każdemu z osobna wdzięczna za pomoc w uzbieraniu chociaż dawki na 2 miesiące by sprawdzić jak suczka reaguje na leczenie. 

Wierzę, że dobro powraca. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aneta Mizielińska - awatar

  Aneta Mizielińska

  03.04.20
  03.04.20

  Przegrałyśmy walkę... Robiłam co mogłam by uratować. Ostatnie 1,5tyg to walka o pracę nerek. Kroplówka, leki... Mocznik w krwi 334, kreatynina 6,3. Zamiast spadać rosło. Nie jadła, nie chodziła... Cierpiała... Chciałabym wszystkim podziękować za okazane serce i wszelką pomoc... Wszystkie zakupione leki oddane do weterynarza by mogły pomóc innemu choremu pieskowi. Pamiętajcie... By nigdy się nie poddawać w walce o zdrowie.

  Zdjęcie aktualizacji 46 992

Komentarze


 • Ola i Paweł - awatar

  Ola i Paweł

  06.05.19
  06.05.19

  Zdrówka Kochana❤️

  • Aneta Mizielińska - awatar

   Aneta Mizielińska - Organizator zbiórki

   06.05.19
   06.05.19

   Dziękujemy. Walczymy 💪

572 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Aneta Mizielińska - awatar

Aneta Mizielińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krystian - awatar
Krystian
20
Joanna Lasek - awatar
Joanna Lasek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola i Paweł - awatar
Ola i Paweł
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Cezar - awatar
Cezar
50
Patrycja Joanna Wasiak - awatar
Patrycja Joanna Wasiak
1
Trejmak Monika - awatar
Trejmak Monika
20
Barbara Kamienowska - awatar
Barbara Kamienowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij