Zbiórka Choroba Cushinga u Diany-pomóżmy - miniaturka zdjęcia

Choroba Cushinga u Diany-pomóżmy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Choroba Cushinga u Diany-pomóżmy - zdjęcie główne

Choroba Cushinga u Diany-pomóżmy

572 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Mizielińska - awatar

Aneta Mizielińska

Organizator zbiórki

Witajcie! 

Jestem właścicielką cudownej suczki Diany od 11lat. 

Znalazłyśmy się w przykrych okolicznościach... Gdyż ludzie bez serca wyrzucili ją w środku lasu jak była małym kudłatym szczeniakiem. I od tamtej pory zawsze, wszędzie razem. Pilnowałam zdrowia, szczepień, diety... To bardzo mądra, energiczna suczka-z wielką cierpliwością do mojego syna, który na dobranoc ją tuli i całuje :) Nie było nigdy poważniejszych problemów zdrowotnych do teraz....Nagle kudłacz zaczął tracić sierść. Zaniepokojona udałam się do weterynarza na kompleks badań krwi. Diagnoza bardzo mnie zaniepokoiła. Badania wykazały problem z tarczycą, po miesiącu podawania leków, ponowne badania krwi i moczu. I kolejna zła diagnoza... Choroba Cushinga- jest wieloukładowym zaburzeniem hormonalnym, przejawiającym się w nadmiernym wytwarzaniu kortyzolu przez nadnercza i jego długotrwałym oddziaływaniem na organizm. Mogę sprawić by Diana znów miała piękną sierść, zdrowie psychiczne i fizyczne dzięki bardzo drogiemu leku o nazwie Vetoryl 60mg. Nie ma zamiennika tego leku, a sam lek jest poza moim zasięgiem finansowym. Ale będę każdemu z osobna wdzięczna za pomoc w uzbieraniu chociaż dawki na 2 miesiące by sprawdzić jak suczka reaguje na leczenie. 

Wierzę, że dobro powraca. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aneta Mizielińska - awatar

  Aneta Mizielińska

  03.04.2020
  03.04.2020

  Przegrałyśmy walkę... Robiłam co mogłam by uratować. Ostatnie 1,5tyg to walka o pracę nerek. Kroplówka, leki... Mocznik w krwi 334, kreatynina 6,3. Zamiast spadać rosło. Nie jadła, nie chodziła... Cierpiała... Chciałabym wszystkim podziękować za okazane serce i wszelką pomoc... Wszystkie zakupione leki oddane do weterynarza by mogły pomóc innemu choremu pieskowi. Pamiętajcie... By nigdy się nie poddawać w walce o zdrowie.

  Zdjęcie aktualizacji 46 992

Komentarze


 • Ola i Paweł - awatar

  Ola i Paweł

  06.05.2019
  06.05.2019

  Zdrówka Kochana❤️

  • Aneta Mizielińska - awatar

   Aneta Mizielińska - Organizator zbiórki

   06.05.2019
   06.05.2019

   Dziękujemy. Walczymy 💪

572 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Mizielińska - awatar

Aneta Mizielińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krystian - awatar
Krystian
20
Joanna Lasek - awatar
Joanna Lasek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola i Paweł - awatar
Ola i Paweł
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Cezar - awatar
Cezar
50
Patrycja Joanna Wasiak - awatar
Patrycja Joanna Wasiak
1
Trejmak Monika - awatar
Trejmak Monika
20
Barbara Kamienowska - awatar
Barbara Kamienowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij