Zbiórka Specjalne ubranie dla Strażaka - miniaturka zdjęcia

Specjalne ubranie dla Strażaka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Specjalne ubranie dla Strażaka - zdjęcie główne

Specjalne ubranie dla Strażaka

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Fire Mouse - awatar

Fire Mouse

Organizator zbiórki

Cześć, jestem strażakiem-ratownikiem w Ochotniczej Straży Pożarnej. Jak wiecie lub się domyślacie zbieram na ubranie specjalne jednak.. nie dla mnie a dla mojego chłopaka. Jest strażakiem który od kilku lat wyjeżdża do akcji oraz pomaga innym, ale jak wiadomo pieniążków w jednostce nie jest za wiele a całe poprzednie umundurowanie wraz z hełmem zakupił sam z zaoszczędzonych złotówek. Jego ubranie specjalne ma juz kilka lat i jest mocno zużyte, posiada dziury na kolanach, przetarte nogawki oraz pękają łączenia materiału. Wydawać by się mogło że ubranie specjalne dla strażaka to błachy cel i problem jednak, Daniel bardzo mocno angażuje się w rozwój , ćwiczy oraz trenuje , szkoli się w KAŻDEJ wolnej chwili a straż jest częścią jego życia. Pracuje nad własnym projektem "Strażak Dan998" na facebooku aby wzbogacać w wiedze innych strażaków , do tej pory zdobył wysokie miejsce w Czechach na zawodach strażackich był pierwszy  z polaków, posiada uprawnienia do ratownictwa technicznego, w 2015 zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie SUPERSTRAŻAK powiatu zbierając przy tym 3 tysiące głosów. Mocny nacisk kładzie teraz na pożary wewnętrzne. Jednak dotychczasowe ubranie nie daje mu dostatecznej ochrony. Ubranie specjalne na jakie chciałabym uzbierać daną kwote to najwyższa półka która będzie mu służyć kilka ładnych lat , jednak znacznie przewyższa standardy oraz normy standardowych ubrań specjalnych. Pomożecie strażakowi , który bezinteresownie zawsze pomaga innym ? " Dobry Ratownik to żywy Ratownik" A to ubranie na pewno poprawi bezpieczeństwo.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Fire Mouse - awatar

Fire Mouse

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij