Zbiórka REX oszukał ŚMIERĆ, zostały RANY - zdjęcie główne

REX oszukał ŚMIERĆ, zostały RANY

1 150 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Środek zimy, mróz, dni mijają, niby odludzie, a jednak sterty śmieci wkoło, auta przejeżdżają, a w zagajniku, między drzewami siedzi On – duży, bardzo WYCHUDZONY, ze sterczącymi ŻEBRAMI, a co najważniejsze i NAJGORSZE - z OGROMNĄ na PÓŁ szyi i ŚMIERDZĄCĄ, jakby padliną, RANĄ :( „Mięso” żyło już własnym życiem… Tak jak i On - jakby dla wszystkichNIEWIDZIALNY... Jedna dobra dusza dokarmiała przez kilka dni psa i mówiła, że jest nieufny, wycofany… Widać, że ktoś GoSKRZYWDZIŁ.

RANA najprawdopodobniej powstała przez linkę/obrożę/sznur/pasek, który kiedyś miał na SZYI, którym mógł być przypięty do smyczy, a ta była np. PRZYWIĄZANA do DRZEWA :( Może to być również RANA po WNYKACH… :( Jakby PRÓBOWAŁ się za wszelką cenę UWOLNIĆ z „kleszczy”… A to Jego PAMIĄTKA, ten ból, strach i blizny do końca życia :( To wszystko zawdzięcza „ludziom”… Nie wiem jaka jest Jego historia i już nie chcemy wiedzieć. Teraz będzie NOWA! Zaczynamy...

Po przyjechaniu na miejsce pies przybiegł, jakby na Nas czekał!To było niesamowite. Przywitał się radośnie, jakby wiedział, że POMOC nadeszła, że od teraz zaczyna się NOWE... Dostał imię REX!Pragniemy ŻYCIA dla Niego, bo tyle jest w Nim WALKI i CHĘCI dożycia! To jest nie do opisania.

Po wstępnych oględzinach PASKUDNEJ i CUCHNĄCEJ RANY na szyi zabrano Go do samochodu i „na sygnale” pojechał do WETERYNARZA. Brud, smród, zjełczałe, spleśniałe mięso, trochę błota i odchodów, więc żyło to już własnym życiem. A ogromny BÓL i niesamowite CIERPIENIE przy każdym ruchu głową? :( NIEWYOBRAŻALNE… Trzeba było się tym zająć jak najszybciej i tak też zrobiliśmy!
ZAKAŻENIE? Wdało się coś? UDA się czy nie? Co tam jest pod spodem? Czy nie jest za późno? Trzeba, WALKA, czas!

Nie mieliśmy nawet co sprawdzać stanu Naszego konta, bo już dawno stopniał wraz z zimowym śniegiem... :( Ale liczy się ŻYCIE! Ratowanie życia. To jest najważniejsze!

Szyja została wygolona, RANA oczyszczona, ROPA odsączona, MARTWA skóra usunięta, podane zostały ANTYBIOTYKI, zastrzyki na wzmocnienie i tabletki oraz KARMA weterynaryjna.

Piesio ma ok. 3-ech lat, jest ŁAGODNY w stosunku do ludzi. DOCHODZI już do siebie po ZABIEGU, niebawem czeka Go pierwsza wizyta KONTROLNA. Są to DOBRE wiadomości, bo rana od kilku dni wygląda całkiem dobrze, ładne „PRZYGASŁA”. Pies powoli NABIERA formy dzięki SPECJALISTYCZNEJ karmie weterynaryjnej, o którą nie mieliśmy czasu Was poprosić. Je za 3 i SERCE rośnie, że tak szybko robią się POSTĘPY. Jest bardzo DZIELNY! :)

Nie pisaliśmy o Jej losie, bo NIKT nie wiedział jak to się SKOŃCZY… 

Szukamy REX’owi również Domu Tymczasowego, bo nie lubi SAMOTNOŚCI, kocha ludzi, niekoniecznie inne zwierzęta, a aktualnie przebywa w kojcu. Nie wiemy czy ktoś zechce Go przygarnąć, bo to DUŻY pies, który raczej musiałby być sam. IDEALNY do pilnowania, bo na pierwszy rzut oka budzi RESPEKT, a jak SZCZEKA to ziemia DRŻY:)

Pomóżmy Mu dojść do siebie, wrócić do NORMALNEGO życia, do normalnej wagi i pozwolić zagoić się tej paskudnej ranie. Niestety BLIZNY pozostaną do końca życia - tak samo na szyi, jak i w Jego psim SERDUSZKU :( Mimo wszystko WALCZMY i PRÓBUJMY!

Na dzień dzisiejszy NIE ZNAMY niestety dokładnych kosztów LECZENIA, ale WIERZYMY, że pomożecie! :) Kto jak nie Wy? UDA się! Wspólnie będziemy góry przenosić! Kwota, którą PRAGNIEMY uzbierać to 1000 zł + 100 zł  (koszty za prowadzenie zbiórki).
REX jest DUŻYM psem, więc automatycznie CENA również będzie WYSOKA :( Ale jaka może być CENA za ŻYCIE? Kto potrafi to WYCENIĆ? Tak do tego podejdźmy.

Prosimy o pomoc, bo bez Was nie uda Nam się OPŁACIĆ zabiegu, LECZENIA, odkarmienia i wizyt KONTROLNYCH. Pomijamy tutaj oczywistą profilaktykę typu - SZCZEPIENIE, odrobaczenie i KASTRACJĘ. Dlatego każda pomoc dla REX’a będzie pomocą w ratowaniu Jego życia i szansą na NOWE.

WIERZYMY w ludzi o WIELKICH sercach, w to, że się UDA! Pragniemy zobaczyć jak SAM idzie i macha ogonem, idzie z NOWYM właścicielem. Wtedy już Sam będzie mógł Wam PODZIĘKOWAĆ, za WSPARCIE, za nowe ŻYCIE. Wam wszystkim, którzy Mu POMOGLI.

Razem możemy WIĘCEJ! Razem się UDA!

Dziękujemy :*


Po przyjechaniu na miejsce:
U weterynarza:


Już po wszystkim:


Aktualizacje


  • Cztery ŁAPY - Namysłowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - awatar

    Cztery ŁAPY - Namysłowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom

    12.03.2017
    12.03.2017

    DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA ZA POMOC :* , ZA NIE BYCIE OBOJĘTNYM NA KRZYWDĘ, KTÓRĄ ZADAJE SAM... "człowiek"

1 150 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Marika - awatar
Marika
50
Malwina Wilczyńska - awatar
Malwina Wilczyńska
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata Puchalska - awatar
Małgorzata Puchalska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Psiolubna - awatar
Psiolubna
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Mateusz Pawłowicz - awatar
Mateusz Pawłowicz
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij