Zbiórka Małe nieszczęście - zdjęcie główne

Małe nieszczęście

1 367 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Zając - awatar

Ania Zając

Organizator zbiórki

Sobota, piękny dzień, metalowe ogrodzenie a w nim zaklinowany kociak. Okazuje się że kicia ma bezwładny tył, biedna utknęła w taki sposób że próbując się wydostać zrobiła sobie bardzo dużo krzywdy. Kicia około 12 tygodni i na samym starcie życia przeszkoda... Niedziela rano, wsiadam w samochód i zabieram bezdomną kotkę do najbliższego weterynarza który przyjmuje w niedziele przejeżdżając 75km w jedną stronę. Diagnoza? Sród panewkowe złamanie miednicy strony lewej i przepuklina (koszt wizyty 200zł). Złamanie poważne do operacji u specjalisty... Sroda najbliższy wolny termin na operację, jadę z kicią do specjalisty oddalonego o 140km, kolejne zdjęcia , podejrzenie pęknięcia kręgu (koszt wizyty 150zł), bez tomografu weterynarz nie podejmie się operacji i wysyła nas do kliniki oddalonej o kolejne 70km. Tomograf (tomograf + badania krwi 519zł) wykazuje rozerwanie mięśni i tkanek brzucha stąd przepuklina, weterynarz stwierdza że kicia natychmiast potrzebuje operacji (koszt 1500zł) dodatkowo kicia musi zostać w klinice (doba 100-150zł). Po 6 dniach odbieram znajdkę i zabieram do domu... Okazuje się że kicia ma sztywną łapę, przed operacją była normalna... Od operacji mija 2 tygodnie a łapka dalej sztywna mimo ćwiczeń, bez kolejnej operacji raczej się nie obejdzie... Na ten moment koszta zabiegów, dojazdów i rzeczy potrzebnych do pielęgnacji kociaka to około 3500zł, na taką kwotę moje konto jest na minusie a przed nami naprawa miednicy i kolejne tysiące dla weterynarzy. Chcę żeby kicia zaczęła znowu chodzić ale na ten moment mnie już kompletnie nie stać na opłacenie dalszego leczenia. Kicia staje na złamanej stronie ale sztywna łapa ją strasznie ogranicza. Malutka jest wesoła mimo że nie do końca oswojona, jesteśmy na etapie przyzwyczajania do człowieka. Dla niej warto było przejechać w sumie prawie 1000km więc proszę o pomoc żebym mogła zrobić kolejne kilometry w stronę jej sprawności. Jeśli koszta okażą się mniejsze niż wyliczone dotychczas to za pozostałe pieniądze zostanie zakupiona karma do okolicznego schroniska i sterylizację kici za pół roku.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ania Zając - awatar

  Ania Zając

  26.10.2017
  26.10.2017

  Tak się bidulka załatwiła :(

  Zdjęcie aktualizacji 8 926

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.10.2017
  27.10.2017

  niech kicia zdrowieje 🙂

 • Edyta - awatar

  Edyta

  23.10.2017
  23.10.2017

  😻😻😻

 • Zuzia Kalina - awatar

  Zuzia Kalina

  18.10.2017
  18.10.2017

  Powodzenia Trzymamy kciuki ;)

 • Ruda - awatar

  Ruda

  18.10.2017
  18.10.2017

  Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.10.2017
  07.10.2017

  Powodzenia!

1 367 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Zając - awatar

Ania Zając

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
ewab - awatar
ewab
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dominika - awatar
Dominika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Ewa Gwóźdź - awatar
Ewa Gwóźdź
18
Joanna Wójcik - awatar
Joanna Wójcik
50
Edyta - awatar
Edyta
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij